W jaki sposób modnie się zareklamować.

Marketing jest najlepszym przyjacielem przedsiębiorców, wspomagającym prowadzenie firmy i pomagającym w zdobywaniu klientów.
Formy marketingu są bardzo zróżnicowane, zaczynając na bezpośredniej formie nakłaniania klientów do naszych produktów, np poprzez znaki przed sklepem lub rozdawanie ulotek, a na reklamie w internecie i na witrynach internetowych kończąc.
Czytaj...

Internetowe apteki – wygodne zakupy

Są choroby, z którymi nie biegniemy od razu do lekarza. Robimy coś by poradzić sobie we własnym zakresie stosując dostępne bez recepty środki. Musimy jednakże być ostrożnym wybierając je. Przeczytajmy z uwagą wszystkie ulotki, przeprowadzajmy próby alergiczne, by nie okazało się, że zakupiony preparat nam szkodzi zamiast pomagać.
Czytaj...

Wirtualna apteka

Zima to czas w którym grypa i przeziębienie dotykają najwięcej osób. Kolejki do specjalistów, kichający ludzie w autobusach, poczekalniach i urzędach. Zwykłe apteki przeżywają oblężenie, długie kolejki rekonwalescentów i osób w podeszłym wieku, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką temperaturą i bolącym już gardłem doprowadzają do tego, że szukamy innych sposobów zdobycia niezbędnych lekarstw.
Czytaj...

Franczyza apteki i jej korzyści

Założenie własnej apteki jest powiązane ze sporym ryzykiem szybkiego bankructwa, jak również z różnorodnymi kłopotami legislacyjnymi, którym trudno sprostać. Czy trzeba ryzykować tak wiele, skoro możliwości na rynku obfitują w inne, bardziej bezpieczne wyjścia, jakie nie narażają inwestora na zbyt duże straty?
Czytaj...