Na wesele – Kaszuby!

Gdy, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze romantycznego miejsca na uroczystość ślubną warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię.Ja proponuję Wam wybrać na wesele Kaszuby!

Agroturystyka Kaszuby - Dzika Zagroda

Wpisując w wyszukiwarkę słowa: Dzika Zagroda oraz noclegi kaszuby lub otwierając ten link bardzo łatwo traficie na stronę pensjonatu, gdzie znajdziecie sporo niezbędnych informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z usług gospodarzy i poznali to urocze miejsce.

Urokliwa okolica, miejsce bez zgiełku zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera… klimat Kaszub na pewno urzeknie nie jedną osobę. Idealnym miejscem na tak szczególną uroczystość jest „Dzika Zagroda”. Za tą niebanalną nazwą tak naprawdę kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat. Kaszuby to region w którym zdecydowanie wypoczniecie i będziecie się świetnie bawić nie tylko Wy ale i wasi bliscy, którym zdecydowanie przypadnie do gustu propozycja spędzenia czasu poza hałaśliwym miastem!

Na miejscu czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa Kaszuby słyną bowiem z unikalnych, drewnianych wnętrz które tworzą idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość. Sala pomieści ponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu bez wątpienia przypadnie do gustu waszym bliskim. Nie musicie dodatkowo martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są doskonale przygotowane na przyjęcie dużej liczby gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla nowożeńców oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Sala weselna Kaszuby - Dzika Zagroda

Zajrzyjcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!