Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że 20 minut wystarczy, aby twoje wnętrze całkowicie zmieniło swój dotychczasowy wygląd? Jeżeli fronty mebli już dawno zatracił swój wdzięk, można wykorzystać ich powierzchnię do stworzenia nowej aranżacji. Doskonale nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, przedstawiające ciekawe grafiki i fotografie lub fototapety.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Kupno nowych mebli to nietania inwestycja. Zamiast usuwać stare meble, warto ofiarować im kolejne życie i nowoczesny image.

Jeśli po przeczytaniu obecnego tu postu w dalszym ciągu masz jakieś zagwozdki, to zobacz oprócz tego to ważne źródło (https://olszewscy.org.pl/realizacje) – są tam analogiczne materiały.

Fronty meblowe i drzwi obklejone fotolaminatem mogą być modnym elementem w supernowoczesnej aranżacji wnętrza.

Montowanie fotolaminatu nie różni się niczym od naklejanie zwykłej naklejki. Dekoracja składa się z trzech warstw: zdjęcia, folii i laminatu, scalonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na wybraną powierzchnię. Wielkość mebla lub drzwi nie jest ważne, albowiem fotolaminaty robione są na indywidualne zamówienie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Fotolaminaty są odporne na powierzchowne uszkodzenia i pobrudzenia. Nawierzchnię okleiny można oczyścić za pomocą miękkiej, wilgotnej ściereczki. Fotolaminaty, przeciwnie od większości fototapet, są wodoodporne, dzięki czemu można używać je także na nawierzchniach podatnych na częsty kontakt z wilgocią, np. w łazience, kuchni i ubikacji.

Wybór grafiki oraz kolorystyki na współczesne fototapety albo fotolaminat zależy od stylu, w którym ma być urządzone wnętrze i osobistego stylu. Widok może ukazywać każdą tematykę, np. zdjęcie z urlopu, fantazyjne kształty, panoramę miasta, ulubione motywy, pojazdy albo zwierzęta.

Poznaj ciekawe propozycje na: