Trendy jesień/zima 2013

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Mimo, że rok dwa tysiące trzynaście dopiero się zaczął, a zima trwa w najlepsze projektanci już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. W tym roku beże i brązy wiodą swój prym i będą królowały na wybiegach mody, oraz na polskich ulicach i salonach. W trendach widać inspiracje do mody lat 30-tych oraz dwudziestych – dopasowane żakiety, powłóczyste sukienki, kraciaste marynarki oraz kapelusze, przeniosą nas do czasów przedwojennych, a wszystko to za dzięki marce odzieżowej Wittchen.

Skórzane dodatki zawsze na czasie

W tym sezonie popularna stanie się skóra, o której przez ostatnich kilka lat nieco zapomniano. O skórzanych ubraniach z pewnością możemy powiedzieć że jest oznaką luksusu i dobrego smaku. Co warte podkreślenia, coraz bardziej znana i ceniona staje się polska firma wytwarzająca ubrania oraz galanterię skórzaną Wittchen. Każdy sklep Wittchen ma bardzo bogaty asortyment wybór – zaczynając od odzieży wierzchniej po asortyment taki jak okładki na książki, portmonetki i aktówki.

Wittchen – jak firma zaczynała swoją działalność?

Marka Wittchen powstała w latach dziewięćdziesiątych przez Jędrzeja Wittchena, który jako pierwszy sprowadził włoskie skóry do Polski. Od tamtej pory Spółka wypuściła na rynek ogromną ilość kolekcji a płaszcze Wittchen stały się synonimem luksusu i dobrego gustu. Produkty kupimy już nie tylko w sieci sklepów, ale również za pomocą internetu. Materiały z których wykonana jest odzież i galanteria należą do najlepszych gatunkowo a sposób produkcji na najwyższym poziomie.

Nawiązania do najnowszych trendów 2013 dostrzec można w najnowszej kolekcji tej firmy. Kurtki wittchen bardzo dobrze zabezpieczą nas przed wiatrem i zimową aurą i co najważniejsze – wytrzymają w idealnym stanie wiele następnych sezonów. W kolekcji tej dominują odcienie szarości, brązów i czerwieni, kolorystyka ta wykorzystywana jest w wyglądzie dodatków.