SPA z horroru, czyli dziwne zabiegi

Panie słyną z tego, że potrafią cierpieć, jeśli w zamian staną się szczuplejsze. Niemiłe operacje, kremy z odchodami – to jeszcze nic. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań typowy zabieg kosmetyczny. W dodatku – teraz poddajemy się nowym krzywdom i to laser ipl prowadzi do tego, że jesteśmy gładkie.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna boi się tego tak samo, jak frezarki do pedicure – także dlatego, że nazwa kojarzy się mimowolnie z urządzeniem należącego do frezera. Niżej kilka zaskakujących upiększających zabiegów.

Okład ze słomyWe włoskim SPA można sprawdzić innowacyjną metodę walki z cellulitem. Walcząca opatulona jest szczelnie w wilgotną słomę i tak ubrana leży w wannie z wodą o temperaturze 80 stopni. To sposób na to, żeby się należycie wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Gad – nie masażysta!Wiadomo, że istnieje masaż z gorącymi kamieniami, ale istnieją też bardziej wyrafinowane metody odpoczynku. W Izraelu, za prawie 100 dolarów, masują… węże. Kilka osobników różnych gatunków graduje jak gdyby nigdy nic po spiętych plecach pacjenta. Każdy inaczej masuje i oddziaływa na różne partie mięśni.

Nakarm rybkiPo co fotel do pedicure skoro tak łatwo można zaszczycić stopami rybki. Mówi się, że to nie są piranie, z całą pewnością fachowo obgryzają naskórek, zwracając pacjentce całą i gładką stopę. To już typowa metoda pedicure, jednak może wydawać się raczej zaskakująca i dziwna.

Bycza maseczkaZupełnie nie w egzotycznym mieście, ale w sercu Londynu, jako odżywka na włosach może pojawić się nasienie byka. W tym wypadku chyba lepiej nie pytać, dlaczego włosy są wyjątkowo gładkie i zdrowe.

.Odm?węże (witryna w tym temacie)ące wężeLudzie pracujący na fermach węży w Ameryce Południowej, wyróżniają się szczególnie zadbanymi dłońmi. Nie pomaga im w tym regularna wizyta u kosmetyczki, obca jest im też lampa do manicure. Na urodę ich dłoni tak dobrze działają odchody węża. Ta sprawa nie pachnie interesująco, dlatego warto zostać przy ulubionym kremie do rąk.