Nadruki na odzieży letniej – w modzie czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przbój tego lata. Można je lubić albo nie, ale należy przyznać, że prezentują się przepięknie. Przeciętna, prosta sukienka całkiem zmienia swój wygląd właśnie dzięki wykorzystaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl

Tego typu sukienki letnie rewelacyjnie nadają się dla pań, które mają zamiar zakamuflować felery figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, lecz do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości sylwetki.

Zobrazujmy sobie sukienkę gładką, o barwie beżowej. Jeżeli sukienka jest dobrana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic zatuszować. Gładki, jednolity materiał będzie bezlitosny dla nas. Całkiem, co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zamaskowanie co poniektórych niedoskonałości są bez wątpienia większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?
Musicie przyznać, że trudno odczepić oczy od takich sukienek, prawda?
Ubierając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, ażeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka (czytaj dalej) będzie odgrywać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki mają pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbytnio dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami również lepiej pozostawić na inną okazję. Gdy zmierzch bądź dzień zapowiada się zimniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiecik albo sweter też będą w łagodnych, jednolitych barwach.