Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej w pomieszczeniach wieszamy kopie prac najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.

W internecie znajdziemy bardzo wiele portali oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać pewnym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep .

Sypialnia, reprodukcja obrazu

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

W serwisie napotkamy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane —-> SKLEP obrazów i kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również linki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów klasyków (*przykłady). Warto zobaczyć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety dotyczą nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka Baterie domowe czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara ŁempickaFototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.

Kuchnia, fototapeta dekoracyjna

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma sprzedaje także obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Wystarczy przesłać nasze zdjęcie do a resztą zajmą się pracownicy serwisu.

Portal jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną posiadać w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. sprawnie i szybko wykona zlecenie, które zamówimy i na pewno będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!
Źródło: opracowanie własne