Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej w pomieszczeniach wieszamy kopie prac najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla chłodnego pokoju jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.

W internecie znajdziemy bardzo wiele portali oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać pewnym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Przykładem takiego serwisu jest sklep .

Sypialnia, reprodukcja obrazu

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

W serwisie napotkamy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane —-> SKLEP obrazów i kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy również linki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów klasyków (*przykłady). Warto zobaczyć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety dotyczą nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są natomiast bardzo efektowne fototapety tworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara ŁempickaFototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.

Kuchnia, fototapeta dekoracyjna

Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas naklejania). Jeśli fototapeta (fototapeta ze zdjęcia) ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma sprzedaje także obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Możemy swoje ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Wystarczy przesłać nasze zdjęcie do a resztą zajmą się pracownicy serwisu.

Portal jest przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną posiadać w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. sprawnie i szybko wykona zlecenie, które zamówimy i na pewno będziemy zadowoleni z końcowego efektu. Przekonajcie się sami!
Źródło: opracowanie własne