Urządzamy przestrzenny korytarz

Gdy aranżujemy dom, zwykle skupiamy się przede wszystkim na wnętrzach, gdzie spędzamy dużo czasu. A przynajmniej tak myślimy. Najważniejsza oczywiście jest kuchnia i łazienka, bo przecież trzeba mieć na czym ugotować jedzenie i dbać o higienę. Później inwestujemy w następne wnętrza, w zależności od tego, ile ich mamy. Ostatnio mnóstwo uwagi poświęcamy również naszemu tarasowi. Robimy wszystko, by również tam było ładnie i komfortowo. Zwykle najmniejszą uwagę poświęcamy przedpokojowi. A przecież każdego dnia przechodzimy nim dużo razy. Może trzeba przy następnym remoncie zatroszczyć się i o niego?

Przedpokój to pierwsze miejsce w naszym mieszkaniu, które zobaczą nasi goście. To nasza prawdziwa wizytówka, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby odpowiednio zapowiadał nasze mieszkanie. Zazwyczaj ustawiamy w tym miejscu stojak na obuwie i wieszaki na kurtki. I na tym koniec jego aranżacji. Znajdziemy jednak mnóstwo rozwiązań, aby upiększyć również tę, z pozoru nieważną, przestrzeń w naszym mieszkaniu.

Aranżacja zależy od tego, jak wielki mamy przedpokój. Rzecz jasna, nie potrzebne nam w tym miejscu są żadne duże meble, ale jest parę przedmiotów, które muszą się znajdować w takim pomieszczeniu. W pierwszej kolejności, w tym miejscu ściągamy nasze buty, dlatego musi tu pomieścić się jakaś szafka albo stojak na buty. W marketach jesteśmy w stanie znaleźć wielki wybór takich mebli. Kolejnym istotnym przedmiotem jest wieszak na kurtki. Możemy zdecydować się na klasyczny lub umieścić stojący drewniany staromodny wieszak, który na pewno będzie robił wielkie wrażenie. Pamiętajmy o lustrze. W końcu, wychodząc z mieszkania, dobrze jest spojrzeć, czy wszystko jest jak należy.

Jeśli powierzchnia nam na to pozwala, możemy również pomyśleć o stoliczku oświetlenie (zobacz odwiedź nas) małej komodzie. Taki mebel z pewnością okaże się przydatny w korytarzu. Można tam umieścić telefon oświetlenie (zobacz kliknij po szczegóły) notes z ważnymi adresami. Zazwyczaj możemy kupić taki stolik w komplecie z krzesłem. Doskonale prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i zieloną roślinkę w doniczce.