Rejs firmowy po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.

Rejs firmowy

Podczas naszej morskiej wyprawy zawiniemy do najpiękniejszych przystani, m.in. do Messyny. Sama wycieczka eleganckim statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa nietuzinkowym doświadczeniem – ilość atrakcji na statku, piękne wnętrza i doskonała kuchnia z pewnością uczynią Państwa rejs zapamiętanym do końca życia.

Jeśli Twym planem na dziś jest wytypowanie następnego tak nietypowego materiału jak ten, to uczciwie zalecamy tą treść (www.coraltravel.pl/wakacje/Tajlandia). Przemyśl to – ona przypadnie Ci do gustu.

Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim siostrzanym statkiem MSC Splendida są najpotężniejszymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek powstały dla europejskiego armatora. Oba statki są wytworem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj nowoczesną technologię, klasykę wystroju oraz luksusowe usługi. (Wakacje na Maderze z strefapodrozy) Po raz pierwszy na statku, goście będą chadzać po schodach Swarovski Crystal.
Przezroczysty strop umożliwia pasażerom doświadczyć niezapomnianych chwil podczas obserwacji gwiaździstego nieba. Goście mają do dyspozycji 27,000 m2
różnych atrakcji takich jak np. interaktywne kino 4-D. Można naprawdę odnaleźć siebie, odprężając się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być smutną koniecznością – z nami to wspaniała przygoda. MSC AUREA spa proponuje ultra nowoczesne zabiegi jak np. terapeutyczne kąpiele błotne i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek wycieczkowy posiadający dodatkową przestrzeń dla VIP-ów: uprzywilejowani pasażerowie przebywają w MSC Yacht Club z solarium.

Indywidualny lokaj pomoże przy check-in’ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zaserwuje tradycyjną angielską herbatę po południu!
MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa wakacyjne fantazje się spełnią.

Propozycja zakwaterowania
Proponujemy Państwu nocleg w kabinach na zewnątrz oraz w kabinach z balkonem. Wszystkie kabiny są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, telewizor i mini bar.

Kajuta zewnętrzna z balkonem
Kabina o powierzchni 18 m². Łóżka są zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kajuta ma przestronną szafę, telefon, sejf, TV i mini-bar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Kajuta zewnętrzna bez balkonu
Kajuta o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Oferta dla VIPówZapraszamy do skorzystania z oferty MSC Yach Club, dzięki której otrzymają Państwo szereg specjalnych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w specjalnie wydzielonej części statku, w ekskluzywnych apartamentach, wyposażonych w dobrym stylu.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na to zagadnienie – odwiedź (https://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/automaty-parkingowe) wszystko, co Cię fascynuje na podobny temat.

Przez 24h/dobę do Państwa dyspozycji będzieekskluzywna obsługa przez kamerdynera oraz dostęp do punktu consierge.Będą Państwo mogli skosztować wyborne przysmaki i dania, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają również do wyłącznego użytku kąpiele SPA i bar.Inne polecane oferty wyjazdów na Biuro podróży Strefapodrozy