Po co komu fryzjer dziś?

Fryzjer to ten fach, który nigdy nie popadnie w zapomnienie. Zwłaszcza kobiety chętnie korzystają z kunsztu fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie odświeżenie imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie jest kwitnie, to i my same jakoś tak promienniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.

Już nie wystarczą zwykłe maszynki do strzyżenia znanej marki, aby zrobić wymyślne ścięcie. Ale nie samym strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Jakie zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż zwykle te, w których nie potrafią dopomóc im koleżanki i wymagana jest pomoc specjalisty. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym prosto posługiwać się w pojedynkę, dlatego wciąż kobiety odwiedzają fryzjerów, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonna usługa, który wymaga wyczucia chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z chęcią zmiany koloru. Zwykle panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie pasujący kolor. Paleta ta zawiera szeroki wybór odcieni. Unikają przy tym źle położonej farby. Lepiej czasem ponieść jakieś koszty, aby być zadowolonym z efektu, niż wyglądać jak swego czasu Ania z Zielonego Wzgórza.

Jeśli te odcienie nie są dla nas, innym wyborem jest Wella touch. Są to tonujące kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom przepiękny kolor. Dodatkowo farby te wzmacniają włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak keratyna. Wasze włosy odżyją po długiej zimie.

Olejek arganowy pomaga odżywić włosy. Zabiegi przy jego użyciu to czysta przyjemność.

Przechodząc do sedna sprawy – ta proponowana strona (http://www.innerharmony.pl/produkt/organiczny-ostropest-plamiasty-w-kroplach-milk-thistle-vimergy/) prezentuje trochę inny punkt widzenia na tę problematykę, niż to jest przedstawione w tekście, który w tym momencie przeglądasz.

Fachowcy mówią o nim olejek młodości. Przywraca włosom ich naturalny blask. Kuracja nim polega na wcieraniu go w cebulki włosów lub nanoszeniu na końcówki dwa razy w tygodniu. Ma specyficzny, więc fryzjerzy powinni stosować go przed myciem głowy. Idealnie zdaje egzamin przy suchych włosach.

Tak, więc drogie Panie, prostownice do włosów polecanej marki, lokówki i co tam i czym tam jeszcze dysponujecie, chowajcie do szafek i biegnijcie do fryzjera. Trzeba, choć raz w miesiącu pozwolić sobie na chwilkę relaksu. Tobie też się to należy!