Jak skutecznie zorganizować ślub za granicą?

Zaślubiny to dla większości najradośniejsza chwila w życiu. Nic zatem niezrozumiałego, że pragniemy by stał się niezwykły. Pragniemy pamiętać go do końca naszych dni. Zazwyczaj przygotowania zajmują około roku. Tyle bowiem potrzeba miesięcy, by zaklepać dom weselny,zarezerwować orkiestrę orazzorganizować masę różnych elementów. Co raz częściej robi się imprezy tematyczne. Możemy więc bawić się po góralsku, w szlacheckim zameczku lub w tonie lat 60. Ostatnio zapanowała moda na zaślubiny za granicami kraju.

Mnóstwo młodych marzy o ślubie na jakiejś egzotycznej wyspie albo w cieniu palm. Dużą sławą cieszy się Grecja. Ma to też związek z pięknymi zwyczajami na greckim weselu. Nierzadko preferujemy też Włochy. Lecz nie brakuje ludzi, którzy wypowiadają uroczyste „tak” w bardziej egzotycznych miejscach: na Hawajach, w Tunezji, czy w Indiach. W urządzaniu ślubu za granicą pomogą nam osoby, które zajmują się organizacją ślubów. Posiadają onewielkie doświadczanie, a obeznani w temacie konsultanci zadbają o najdrobniejszy szczegół. Korzystając z usług takiegokonsultanta, możemy nie myśleć o stresie przed własnym ślubem i skoncentrować się tylko namiłychrzeczach.

Pakiety ślubne - Venice Special

Źródło: www.venicespecial.com

Podążając zatrendami rynku, biura planujące śluby, dołączyły do swojej oferty również ceremonie poza Polską. Dlatego organizując uroczystość poza granicami kraju, można zwrócić się do nich o radę. Lecz co zrobić, kiedy to nie jest zorganizowane wydarzenie? Wiele jest podobnych historii, gdy młodzi poznają siępoza granicami kraju i biorą tam ślub. Gdy miłość jest silniejsza od rozsądku i nie wyobrażamy teraz sobie życia bez tej osoby, pragniemy zarejestrować związek. Najczęściej na duże wesele nie ma już czasu. Natomiast ślub cywilny za granicą możemy zawrzeć w każdym miejscu. Takiego ślubu może nam udzielać polski konsul lub inny urzędnik państwowy. Trzeba wtedy po powrocie do kraju zarejestrować ten fakt w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wiele par zawiera małżeństwo podczas wycieczek zagranicznych. Romantyczna sceneria europejskich miasteczek, takich jak Rzym, czy Paryż lub malownicze krajobrazy tropikalnych wysepek pomagają w dokonaniu takiej decyzji. oświetlenie (zobacz zweryfikuj te opinie) oświetlenie (zobacz pozostałe wiadomości)