Podpowiadamy jakie maszynki do golenia warto nabyć

Poranne przycinanie zarostu to ważna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, spora część mieszkańców Polsko woli nabywać kiepskie sprzęty do golenia, co jest katastrofalnym zaniedbaniem. Niedrogą jednorazową maszynką oczywiście nie można się efektywnie ogolić.

W tym lapidarnym artykule prezentujemy 4 ważne artykuły, które musi posiadać w kosmetyczce każdy facet pragnący prezentować się nienagannie każdego dnia.

Ten artykuł omawia niezwykle ciekawe sprawy – jeśli chcesz zobaczyć zbliżony materiał, zobacz bez wahania to omówienie (www.entrevilles.pl/wesele-sopot/).

Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie oraz pakiet pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej wybierał sklepowe plastikowe nożyki, zauważy wielką zmianę, gdy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To znakomity nożyk o oldskuowych formie i fakturze, w sam raz dopasowany do ręki. Dzięki mocnemu chwytowi pewnie trzyma się go w garści, co jest niesamowicie istotne dla skutecznego golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie drażniąc za bardzo naskórka. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c dostępnej na jest trwałość wykonania – nożyk ten można używać przez dziesiątki dni. Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla facetów, którzy pragną codziennie się golić. Bez konieczności częstego kupowania artykułów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Ciekawym dodatkiem do zestawu faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie orientować się, czym jest ta istotna substancja, zatem przypomnijmy – ałun efektywnie tamuje upływ krwi. A więc ałun w sztyfcie to kluczowy element arsenału faceta, bo w trakcie golenia czasem tworzą się małe ranki. Nie są one szczególnie bolesne, jednak mocno przeszkadzają, bo krew może kapać przez wiele minut. Ałun w sztyfcie użyty szybko po zranieniu od razu zatrzymuje krwotok.

Na zakończeniu artykułu należy jeszcze wspomnieć, że mężczyzna, który chce utrzymać klasyczny image, musi sprawić sobie również krem do golenia. Niezbędnym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – bez wątpieniu kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego czegoś.