Świeże informacje a serwis o grach na konsole na wysokim poziomie

Oferowane dziś na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole wybierane są przez tematycznych graczy zgodnie z preferencjami, jak również według panujących dziś na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i wysoką jakość zabawy dostrzegło już wielu graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!

Zalety i wady gry FIFA 14

Zbliżająca się wersja gry rozchwytywanej od wielu lat oraz najbardziej lubianej przez graczy FIFA 14 (więcej o fifa 14 tutaj) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu choć na moment można wczuć się w rolę piłkarza. Umiejętności manualne będą tu szczególnie ogromną pomocą, gdyż mnogość możliwych do wykorzystania funkcji wraz ze sprytem i szybkim tempem działania dać mogą znakomite efekty. Dzięki połączeniu sił oraz opcji gry w sieci w tę grę przeżyć można znakomitą przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6 jako najlepiej sprzedająca się gra

Ceniony najbardziej przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (zobacz więcej), Kazunori Yamauchi wydał jej unowocześnioną wersję. Pełna seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się ogromną popularnością, przede wszystkim ze względu na rozbudowane funkcje oraz doskonałą jakość otrzymywanego obrazu. Rewelacyjny odbiór, wielość funkcji oraz troska o szczegóły powodują, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakiego rodzaju jeszcze unowocześnienia wprowadzi producent.

Metal Gear Solid w czołówce wyjątkowo często wybieranych gier

Rewelacyjny dźwięk polifoniczny zachęci do gry również osoby, które wcześniej niezbyt przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (tutaj) jest innowacyjną wersją producenta gier Hideo Kojima. Jest to gra pierwszy raz wydana na rynek w 1998 roku, dlatego dzięki wieloletniej tradycji oraz wprowadzaniu innowacji jest dziś tak rozchwytywana. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już teraz, a satysfakcję poczujesz już od pierwszej rundy.