Obrazy ze zdjęć w wystroju wnętrza

Dom odzwierciedla charakter żyjących w nim ludzi. Jest dużo wiadomości, które ujawniają się z samego zwiedzania czyichś czterech ścian. Przez całe dekady gromadzimy szpargały, zamawiamy meble, projektujemy dekoracje. Wśród wszystkich przedmiotów, które znajdują się w domu, najbardziej znaczące są obrazy i zdjęcia.

Obrazy ulubionych artystów ukazują gust lokatora, a fotki opowiadają całą historię życia – o najbliższych, o podróżach, o niezapomnianych chwilach z przeszłości. Aktualnie nowe technologie umożliwiają drukowanie – (sprawdź jak wygląda drukowanie na tkaninie) zdjęć w niebywałej ostrości, co uczyni, że mieszkanie może stać się jeszcze silniej osobistym miejscem.

łóżka

Autor: Black Red White SA

Kupno reprodukcji albo autentycznego obrazu w pracowni artystycznej to duży wydatek. Na szczęście z ratunkiem przychodzą firmy, które mogą wydrukować obraz ze zdjęcia w dowolnym formacie. Pomyśl sobie, że masz w swoim salonie najpiękniejsze malowidła ulubionego mistrza, wydrukowane w fantastycznie dużej rozdzielczości.

pościel

Autor: WOOL STAR

To pewne, że drukowanie – (Tritex oferuje drukowanie na materiale) na normalnym papierze nie przywoła niestety klimatu prawdziwej galerii obrazu. Ale to żaden kłopot, gdyż zakłady poligraficzne mają w cennikach także druk na płótnie! Jeśli dodasz jeszcze stylowe ramy, otrzymasz rezultat, który nie będzie się wiele różnił od klasycznej reprodukcji. I to za o wiele mniejsze opłaty, niż te, które mógłbyś przeznaczyć na obraz w pracowni obrazów.

O ile nie jesteś fanem obrazów i wydruk na płótnie cię nie interesuje, pomyśl o udekorowaniu mieszkania fantastycznie wydrukowanymi zdjęciami w dużych wymiarach. To, na co będziesz spoglądać na co dzień będąc na przykład w salonie, jest zależne wyłącznie od twojej kreatywności. Może więc to być krajobraz z klimatycznych krain, do których planujesz kiedyś pojechać. Bądź kolaż fotografii latorośli, przypominający wyjątkowe momenty. A może chcesz spoglądać na znaną piosenkarkę w wielkim formacie? Jedyną przeszkodą staje się twoja inwencja. Współczesne technologie drukarskie zrobią za ciebie resztę roboty.