Kostiumy erotyczne – koszulki, komplety, gorsety

Już przed naszą erą myślano nad tym co zrobić, by podkreślić piękno kobiecego ciała. Co sprawić, by kobiety stawały się w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj – także w tym temacie. Kobiety arabskie ukrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o figurę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

kobieta w bieliźnie erotycznej

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesnych wynalazków służących do upiększania jest sporo. Jednak mniej tych, które naturalne piękno tylko podkreślają. To sztuka podkreślić to co piękne, nie niszcząc niczego w zamian. Jednym z najbardziej intrygujących odkryć naszych czasów jest z pewnością bielizna erotyczna (zobacz ofertę na Na pewno dużo pań, choćby z ciekawości, oglądało tego typu ciuszki. Tym razem jednak proponuję zwrócić szczególną uwagę na koszulki erotyczne |sklep z bielizną|. Wykonane są z mięciutkich, delikatnych materiałów. Doskonale przylegające do ciała, ozdabiane koronkami, tiulem, głęboko wycinane lub z siateczki, robią piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Modele dla zakochanych przyciągają wzrok nie tylko krojem i ozdobami, ale też kolorami. Najczęściej pojawia się oczywiście kolor miłości – mocna czerwień, która połączona z czernią potęguje efekt piękna, zaskoczenia i zmysłowości. Urocze koszulki są wygodne, kuszące i niezwykle ozdobne. Z pewnością mogą stanowić interesujący i nieprzeciętny składnik zawartości kobiecej szafy, który warto mieć „pod ręką”. Poza tym można je ubierać na co dzień.

Forex Antoinette - koszulka erotyczna

Źródło: Jagna.pl

Często jest tak, że przymierzając jakąś rzecz nie wiemy kiedy możemy jej użyć. Panie często mają wątpliwości w co się ubrać, co pasuje ubrać, a co nie, na jaką okazję, na dzień czy na wieczór itd, itd… Trudno znaleźć tutaj jakąś niezwykłą radę, jak przewidzieć co dla kogo jest najwłaściwsze, co komu pasuje, co się podoba. Należy zdać się na własną intuicję i rozeznać sytuację na rynku. Współczesne wzory i materiały są tak różnorodne, że trudno z góry określić dokładnie ich zastosowanie. Wiele wątpliwości może budzić też np. bielizna erotyczna. Jest ona jednak tak różna, że warto samemu ją obejrzeć i wtedy wydać opinię lub wybrać coś dla siebie, bez sugestii innych. W końcu każdy ma prawo do własnych poglądów i gustu.

Wśród koszulek erotycznych są takie, które nie tylko nadają się wyłącznie do sypialni. Są także takie, które mogą pełnić funkcje seksownych sukienek. Głębokie dekolty, żywe barwy i kontrastujące z nimi wykończenia, falbanki, sznurowania, elementy przeźroczyste z haftami, rozcięcia – tworzą wyjątkowy strój na szczególne okazje. Właściwe dobranie do nich dodatków, a także bielizny może sprawić, że taka haleczka lub sukienka stanie się piękną suknią wieczorową lub szalon?lub – zapraszam tutaj… -reacją na zabawę z przyjaciółmi czy szaleństwo w nocnym klubie. W nocy w sypialni może stać się bielizną erotyczną lub jedynie bielizną nocną. Wszystko zależy od pomysłowości i gustu. Takie uniwersalne ciuszki są dzisiaj bardzo przydatne. Mogą być wykorzystywane wiele razy, ale nie tak samo, na różne okazje oficjalne i intymne. Są z pewnością istotnym elementem damskiej garderoby, bielizną, bielizną nocną, bielizną erotyczną, wieczorową kreacją…

Źródło: Jagna