Jak wybrać dobrego psychologa

Jeżeli potrzebujemy terapii wybór dobrego terapeuty to bardzo ważna sprawa. Często nie chcemy prosić kogokolwiek o doradzenie terapeuty z racji tego, że kłopoty to bardzo osobista sprawa i nie mamy ochoty by ktokolwiek wiedział o naszej terapii.
najlepszym sposobem, by znaleźć listę terapeutów w naszym mieście jest wprowadzenie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, takiego jak „psycholog Katowice”, czy też „psychoterapia Katowice”.

Umysł

Autor: iStock
Źródło: iStock
nieważne, które z haseł wpiszemy lista wyników będzie bardzo podobna. Zanim umówimy się na spotkanie warto sprawdzić jakie opinie ma wybrany przez nas specjalista. Oczywistym jest, że nie umówimy się w ciemno do pierwszego lepszego specjalisty, który wyświetli się nam w wyszukiwarce po wpisaniu frazy psycholog poradnia praxis poradnia psychologiczna Katowice . łatwo można odnaleźć opinię o psychoterapeucie. Tak usatysfakcjonowani jak i niezadowoleni klienci chętnie się wypowiadają, więc będziemy mieć jakieś pojęcie o psychoterapeucie, do którego się wybieramy.

Jeśli, Jeżeli nie mamy oporów przed podzieleniem się z bliskimi naszymi problemami – poprośmy o polecenie psychologa psychoterapeuty. w rzeczywistości nikt nie wie lepiej czy specjalista jest dobry, niż osoba, która korzystała z jego pomocy. gdy zatem wiemy, że ktoś w gronie naszych przyjaciół czy rodziny przechodził, bądź przechodzi terapię – najlepiej właśnie tę osobę poprośmy o polecenie terapeuty. To działa lepiej, niż wszystkie wyniki odpowiadające na „psycholog Katowice” wpisane w wyszukiwarkę internetową .