Skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Wiosna zbliża się nieubłaganie należy zatroszczyć się o powrót do formy sprzed zimy. Kiedy nie masz czasu chodzić na zajęcia gimnastyczne, spraw sobie własną siłownię w mieszkaniu. Ćwicz, kiedy przyjdzie ci ochota i ile chcesz, nie przejmując się godzinami otwarcia klubów. Bądź swoim własnym trenerem i zamiast wylewać siódme poty w tłocznych salach, odnajdź satysfakcji w samodzielnym treningu.

Jak to zrobić? Nic bardziej prostego. Wystarczy mieć parę urządzeń, które w przeciwieństwie do sprzętów na siłowni, będą ćwiczyły kompleksowo całe ciało. Odpowiednim przyrządem może zostać orbiterek magnetyczny. Od pewnego czasu cieszy się sporym wzięciem, ponieważ jest prosty w obsłudze i łączy w sobie skutki ćwiczeń na kilku urządzeniach za jednym zamachem. Poza tym pozwala osiągnąć planowane efekty takie jak utrata wagi, w krótkim okresie czasu. Większość orbiterków wszystkie orbiterki posiadają komputer, dzięki któremu osoba ćwicząca może kontrolować parametry takie jak dystans, czas. Orbiterek jest także korzystny dla zdrowia – nie obciąża układu kostno-stawowego.

W zależności od potrzeb można wybrać na nim właściwy rodzaj treningu. Do jego pozytywnych aspektów można zaliczyć: poprawę wydolności fizycznej, wyrzeźbienie nóg, ujędrnienie ciała oraz zwiększenie wydajności krążeniowej. Orbiterek cena, to kwestia, która nie powinna nas zniechęcić. Przyzwoite urządzenie jesteśmy w stanie nabyć już za 600zł. Te droższe to wydatek rzędu orbiterek nie ma żadnych przeciwwskazań wiekowych, to statystyki wskazują, że głównie ćwiczą na nim panie.

Dla mężczyzn również mamy propozycję: atlas do siłowni. Jest to typowe urządzenie, które pomaga wzmocnić takie mięśnie jak: mięśnie grzbietu, klatka piersiowa, bicepsy. Chcąc mieć taki sprzęt, należy wziąć pod uwagę, że zajmuje trochę powierzchni, stąd najlepiej byłoby gdyby był składany. Atlas w domowej siłowni to wydatek 1000zł. Spory, ale sadząc po efektach – muskularne ciało, to całkiem opłacalny.

Ruch to zdrowie. Fraza stare jak świat, ale jakże na czasie. Zatem do ćwiczeń drogie panie i drodzy panowanie, aby w tym sezonie prezentować nad morzem nie tylko opalone, ale przede wszystkim wygimnastykowane nogi.