Blogujemy o modzie

Moda to kłopotliwy świat dla kogoś, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Oczywiście da się starać obserwować ludzi na chodnikach i z drobnym opóźnieniem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i trendy wyglądzie i chce, by to inni ściągali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się nieco wiedzy i poczytać blogi, witryny i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, do spółki z nieuświadomioną reakcją odbiorców na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.

Monnari współpracuje z blogerkami

Autor: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Tyczy się to każdego okresu, dowolnego stroju, również takiego, zdawałoby się prostego stroju, jak strój kąpielowy dwuczęściowy 2014 rok może przynieść pod tym względem parę niespodzianek, dlatego, o ile tylko jesteś w stanie pozwolić sobie na nowy strój i pragniesz zaimponować mężczyznom wokół lub na nowo zainteresować własnego, zrób małe rozpoznanie. Jest naprawdę dużo przestrzeni w sieci, które oferują tysiące podpowiedzi, w co się ubrać tej wiosny i lata.

Oczywiście nie wszystkie blogerki i projektanci mody będą spójni w swoich deklaracjach, jednak po pierwsze: co najmniej w jakiejś części zazwyczaj się zgadzają, po drugie – jest to elementem mody, ta właśnie reakcja odbiorców na pewne opinie ludzi, co narzucają pewne nurty. Na jednym blogu odszukasz opinię, że w tym sezonie będzie popularny ten fason, na drugim że inny, i to właśnie ilość odwiedzin i siła poczty pantoflowej i całej reszty środków przekazu dowiedzie racji jednemu lub drugiemu. Im mniej zostało do sezonu, tym bliższe prawdy będą podpowiedzi na wytypowanych przez internautów domenach.

Porządki w szafie

Autor: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com

Tak czy owak jeszcze przed sezonem trzeba zrobić odpowiedni zwiad – zapewni to błysk zawiści w spojrzeniach bliskich, a także obcych dziewczyn, które tak czy inaczej będą cię oceniać. To już natura kobiet. Jeśli zawczasu sprawisz sobie strój kąpielowy taki sam, jak ten, który najlepszy blog o modzie okrzyknął najmodniejszym, sukces będzie twój, to jedna sprawa. Druga to taka, że dowolne ubranie nabyte przed pojawieniem się nań mody będzie odpowiednio tańsze – im mniej powszechny dany krój, im rzadziej wybierany przez rzesze pań, tym mniej przeznaczysz nań pieniędzy.

Uwaga! Mamy dla Ciebie następny tekst – a tam kompleksowa wiadomość (http://www.lamalama.pl/antidrop.html) na powyższy temat. Sprawdź koniecznie i życzymy miłej lektury.

Tyczy się to także strojów plażowych, które, mimo niezbyt dużego zapotrzebowania na materiał, potrafią kosztować całkiem niemało. Cóż, w modzie, szachach i wielu, wielu innych dziedzinach jest tak samo: gdy chcesz wygrać, musisz iść o krok przed resztą.