Blogujemy o modzie

Moda to kłopotliwy świat dla kogoś, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Oczywiście da się starać obserwować ludzi na chodnikach i z drobnym opóźnieniem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i trendy wyglądzie i chce, by to inni ściągali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się nieco wiedzy i poczytać blogi, witryny i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, do spółki z nieuświadomioną reakcją odbiorców na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.

Monnari współpracuje z blogerkami

Autor: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Tyczy się to każdego okresu, dowolnego stroju, również takiego, zdawałoby się prostego stroju, jak strój kąpielowy dwuczęściowy 2014 rok może przynieść pod tym względem parę niespodzianek, dlatego, o ile tylko jesteś w stanie pozwolić sobie na nowy strój i pragniesz zaimponować mężczyznom wokół lub na nowo zainteresować własnego, zrób małe rozpoznanie. Jest naprawdę dużo przestrzeni w sieci, które oferują tysiące podpowiedzi, w co się ubrać tej wiosny i lata.

Oczywiście nie wszystkie blogerki i projektanci mody będą spójni w swoich deklaracjach, jednak po pierwsze: co najmniej w jakiejś części zazwyczaj się zgadzają, po drugie – jest to elementem mody, ta właśnie reakcja odbiorców na pewne opinie ludzi, co narzucają pewne nurty. Na jednym blogu odszukasz opinię, że w tym sezonie będzie popularny ten fason, na drugim że inny, i to właśnie ilość odwiedzin i siła poczty pantoflowej i całej reszty środków przekazu dowiedzie racji jednemu lub drugiemu. Im mniej zostało do sezonu, tym bliższe prawdy będą podpowiedzi na wytypowanych przez internautów domenach.

Porządki w szafie

Autor: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com

Tak czy owak jeszcze przed sezonem trzeba zrobić odpowiedni zwiad – zapewni to błysk zawiści w spojrzeniach bliskich, a także obcych dziewczyn, które tak czy inaczej będą cię oceniać. To już natura kobiet. Jeśli zawczasu sprawisz sobie strój kąpielowy taki sam, jak ten, który najlepszy blog o modzie okrzyknął najmodniejszym, sukces będzie twój, to jedna sprawa. Druga to taka, że dowolne ubranie nabyte przed pojawieniem się nań mody będzie odpowiednio tańsze – im mniej powszechny dany krój, im rzadziej wybierany przez rzesze pań, tym mniej przeznaczysz nań pieniędzy. Tyczy się to także strojów plażowych, które, mimo niezbyt dużego zapotrzebowania na materiał, potrafią kosztować całkiem niemało.szczegóły w linku zegarki damskie frederique constant zegarki damskie frederique constantbr>
Jeżeli czytasz ten artykuł to oznacza, że temat Cię bardzo zaciekawił – kliknij odnośnik do strony zegarki kwarcowe, a znajdziesz równie wartościowe informacje.

Cóż, w modzie, szachach i wielu, wielu innych dziedzinach jest tak samo: gdy chcesz wygrać, musisz iść o krok przed resztą.