Pierwszy zabieg estetyczny

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują tego typu reakcje. Często jednak większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to bezpłatna konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać dokładnej analizy kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Dowiedz się więcej: na tej stronie

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy wiotczenia skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem, poznaniu lekarzy i nabierzemy zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w centrum