Nie szata zdobi człowieka?

To, co na siebie zakładamy, wiele mówi o nas. Wiele ludzi uznaje takie przekonania, które utrzymują, że istotne jest to, co każdy z nas posiada w środku – talenty, indywidualność. To oczywiste, że tego rodzaju właściwości są istotne i powinny być pryzmatem, przez który postrzega się innych. Jednakże rzeczywistość nie jest tak różowa.

Kobieta, która zakłada ekskluzywne marynarki, jakie oferuje na przykład tegoroczna kolekcja Zara, jest inaczej postrzegana w oczach ludzi niż ta, która zakłada kwieciste tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Ciągle uważasz, że inni ludzie doceniają głownie twoje atrybuty wewnętrzne? Trudno jest przezwyciężyć takie marzycielstwo i zacząć postrzegać świat realistycznie. Proponujemy ci niewielki eksperyment umysłowy, banalny, który zmieni twój sposób myślenia o tym temacie. Dostajesz telefon od pracodawcy, u którego od zawsze chciałeś dostać posadę. Co zakładasz na siebie przed udaniem się na te istotne spotkanie? Koszula (poznaj co ma do zaproponowania koszule olymp – mengarnitury.pl) Zara? Estetyczne buty ze skóry? Wspaniały wybór ubrań. Jednakże nie wciągaj tych ciuchów na siebie. Załóż na stopy twoje ulubione tenisówki – . Do tego wciągnij na siebie wygodne dżinsy i bluzę polarową, którą nosisz w zimne dni.

Ciekawy artykuł? Więc na pewno spodoba Ci się również informacja z serwisu (https://www.jagna.pl/biustonosze-c-23.html), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Należy w niego kliknąć.

Jesteś zaskoczony? Czemu? Przecież szef firmy zagłębi się w twoją indywidualność i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ubrań! Ten wniosek przecież płynie wprost z naiwnych przekonań. Czy jesteś na tyle odważny, by udać się na rozmowę o wymarzoną pracę w takich wygodnym, ale niezbyt eleganckim ubraniu? Mamy wielką nadzieję, że nie, gdyż w obecnych czasach, kiedy nadchodzi kryzys ekonomiczny, przyzwoitą pracę jest uzyskać naprawdę niełatwo…

Na biznesowe wydarzenia, takie jak wspomniana wyżej rozmowa o pracę, najlepiej wdziać na siebie eleganckie ciuchy. Najlepiej przejrzyj propozycje, jakie oferuje dla ciebie nowa kolekcja Zara. W odzieży tej renomowanej firmy zawsze poczujesz się pewnie, a ludzie będą postrzegać cię korzystnie.

Źródło: domodi