Wybierz odpowiedni zapach do swojego stylu

Chłopczyca, kobietka, ostra babka, hipiska, kobieta romantyczna. Każda z nas jest jakaś i każda posiada jakiś sposób ubierania się. Powłóczyste spódnice, adidasy czapeczki,koronki, ciężkie buciory, kurtki nabite ćwiekami, to wszystko każdego dnia w jasny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak lubimy. Pragniemy czuć się komfortowo w noszonych ubraniach. Często też strój pokazuje nasz charakter.

A co z zapachem. Jaki jest dla nas tym właściwym? Który dopasowuje się do naszego stylu, a co za tym idzie do nas samych. Mamy dla Was kilka propozycji, dość różnych tak, aby każda z Was wymyśliła z nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to istota łagodności. Jego Acqua di Gio to połączenie mięty, owoców cytrusowych. Wszystko to składa się na niezwykle harmonijne połączenie, które przypomina gorące, łagodne morze i parny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która odnajduje się w zwiewnych tunikach, a na głowie ma zaczesane niesfornie loki. versace medusa – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant początkowo zadziwiał strojem, do dziś zaś raduje nasze zmysły także i zapachem. Zapach bardzo uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Jednocześnie piekielnie kobiecy! Przeznaczony dla chłopczycy, która na przekór, chce uwydatnić swój styl lub też dojrzewa do jego zmiany. A może dzięki tym kwiatowym nutom zmieni się z brzydkiego kaczątka w damę?

Kiedy słyszę perfumy cperfumy rozlewane perfumypasha pierwsze co wpadnie mi do głowy to wyjątkowy zapach. I niech nie zmyli was jego iście romantyczny flakonik, ten zapach jest więcej nawet niż określony: stanowczy, przeznaczonydla takich samych kobiet. Przypomina orient: kolorowy dziki, szalony. Takie też są kobiety lubiące ćwieki, ciężkie buciory i dlatego kobieta, i Angel te pasują do siebie niczym dwie polówki pomarańczy. Anielska gwiazda Angel zachwyci swoim wnętrzem niejedną z pań.

Perfumy Dolce Gabbana to głównie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest cały czas poszukują. Dróg jest wiele, ale nasze zmysły zawsze odnajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego niezwłocznie lećcie do sklepu po swój idealny zapach.