Rynek nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska

Od ostatniego kwartału 2011 roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach czterech kątów w obrocie wtórnym i pierwotnym. Niezależnie, czy chodzi o stare czy mieszkania odrobinę wychodzi poza uśredniony rodzimy spadek cen za metr. Dla przykładu – miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta z dużym prawdopodobieństwem nie zmieni się w najbliższych tygodniach, bo zaczynają się urlopy, czas niekorzystny dla deweloperów.

Koszty metrażu we Wrocławiu nie są jednak jednolite.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na przedstawiany w tym tekście wątek, to zobacz tu śmiało uzupełniające informacje (http://www.cosmohomes.es/seccion/jak-kupic/6962dee47ce30c0f5ff8a9dcb0c24e66).

W zgodności z prawem ekonomii, są one większe w popularniejszych okolicach. Widzimy to na przykładzie Krzyków, gdzie musimy więcej wyłożyć za metr, w porównaniu do mniej rozchwytywanej okolicy.

Przestudiuj więcej szczegółów w treści – one rzucą całkiem nowe światło na rozważaną w przedstawianym na tej stronie poście. Po prostu kliknij ten link!

Na dowód przytoczę fakt, że w dzielnicy Sępolno odnotowywana jest stała tendencja taniejąca.

Zasobniejsi klienci cenią sobie bardzo każde nowe osiedle Szczególnie atrakcyjne dla bogatszych mieszkańców są odgrodzenie płotem, rozwinięta infrastruktura i pojemne mieszkania. Deweloper korzysta z sporego popytu na nie, dlatego ceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie spadają, a nawet nieco rosną.

Zamykając temat, jest obecnie niezły okres na kupno własnego mieszkania we stolicy Dolnego Sląska. Okazji jest naprawdę bez liku, o czym dowiemy się przeglądając internet. Wklej do wyszukiwarki frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a ujrzysz na własne oczy, jak wysoka jest podaż. Udanych zakupów!