Rynek nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska

Od ostatniego kwartału 2011 roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach czterech kątów w obrocie wtórnym i pierwotnym. Niezależnie, czy chodzi o stare czy mieszkania odrobinę wychodzi poza uśredniony rodzimy spadek cen za metr. Dla przykładu – miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta z dużym prawdopodobieństwem nie zmieni się w najbliższych tygodniach, bo zaczynają się urlopy, czas niekorzystny dla deweloperów.

Koszty metrażu we Wrocławiu nie są jednak jednolite.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na przedstawiany w tym tekście wątek, to zobacz tu śmiało uzupełniające informacje (http://www.cosmohomes.es/seccion/jak-kupic/6962dee47ce30c0f5ff8a9dcb0c24e66).

W zgodności z prawem ekonomii, są one większe w popularniejszych okolicach. Widzimy to na przykładzie Krzyków, gdzie musimy więcej wyłożyć za metr, w porównaniu do mniej rozchwytywanej okolicy. Na dowód przytoczę fakt, że w dzielnicy Sępolno odnotowywana jest stała tendencja taniejąca.

Zasobniejsi klienci cenią sobie bardzo każde nowe osiedle Szczególnie atrakcyjne dla bogatszych mieszkańców są odgrodzenie płotem, rozwinięta infrastruktura i pojemne mieszkania. Deweloper korzysta z sporego popytu na nie, dlatego ceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie spadają, a nawet nieco rosną.

Zamykając temat, jest obecnie niezły okres na kupno własnego mieszkania we stolicy Dolnego Sląska. Okazji jest naprawdę bez liku, o czym dowiemy się przeglądając internet.

Czy według Ciebie publikowany tekst posiada przydatne informacje? Jeżeli tak, to przeczytaj także pomocne opracowania, które są bardzo pasjonujące.

Wklej do wyszukiwarki frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a ujrzysz na własne oczy, jak wysoka jest podaż. Udanych zakupów!