Modne inspiracje na jesień 2013

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim duże pole do działania dla osób flirtujących z modą. Odnajdziemy wśród nich kolejny powrót do najmodniejszych w latach siedemdziesiątych dodatków. buty na koturnie w wydaniu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą smaczkami sezonu. Nie zabraknie też pośród tkanin motywów zwierzęcych, które odpowiednio będą się komponować z gładką fakturą reszty stylizacji.

biżuteria

Autor: Diva
Źródło: diva

Jeśli pytamy o barwy, to moda jesień 2013 zachęci nas ponownie do tworzenia kontrastujących połączeń. Wśród nich będzie dominować czerń i amarant w wydaniu glamour. Obowiązkowe w poprzednich latach fiolet i granat, także nie będą źle odbierane.
Wspominając natomiast o fakturach, zapomnijmy o kwiatach na rzecz materiałów gładkich. Pośród wzorów dopuszczalnych w tym roku, oprócz zwierzęcych, także pojawią się motywy geometryczne. W dużo bardziej łagodnej niż na pokazach wersji, trafią do popularnych sklepów zarówno na ubiorach pełnych klasy, jak też mało formalnych. Po raz kolejny pokaże się wśród nich także pepitka.

W kwestii obuwia na czasie, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie przeważać, nieodzownie jednak w wersji szykownej. Dalej pozostaną z nami zaczerpnięte z wiosny metaliczne, oraz lakierowane akcenty. Ponadto powrócą sznurowania – za którymi mogliśmy tęsknić przez ostatnie kilka lat.

trendy jesień 2013 to także obowiązkowe dodatki idealnie dopasowane do stroju. Warto wybrać kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Duże bransolety wykonane z plastiku, szaliki w panterkę, srebrne, ciężkie wisiorki – różnorodność w tym temacie jest wielka, jednak każdy stylista podkreśli, że w zgodnym z trendami zestawieniu bez nich ani rusz. Wśród torebek sugerowanych na sezon jesienny 2013, opcjonalne będą malutkie torebki na łańcuszku i wielkie torby, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy eksponować sylwetkę i w zapomnienie odejdą ogromne formy płaszczy, marynarek i tunik. Najbardziej pożądany look bieżącego sezonu, będzie zawierał w sobie coś drapieżnego. Gładkie spodnie rurki ze skóry ekologicznej będą praktycznie obowiązkowe, a w zestawieniu z miękkim, przylegającym do ciała kardiganem, utworzą stylizację na wszystkie okazje.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/