Kącik dla małej dziewczyny

Gdy przyszli rodzice dowiadują się, że czekają na dziewczynkę, ojcowie wręcz skaczą z radości. Od zawsze marzyli o słodkiej królewnie, którą zamierzają rozpieszczać do granic wytrzymałości i dla której będą najważniejszym autorytetem.

lalka barbie

Źródło: http://www.sxc.hu/
Z pewnością jeszcze w czasie ostatnich miesięcy snuliśmy plany względem pokoiku dla dziewczynki. Gdy stajemy się już pewni płci naszego dzidziusia i wiemy, że czekamy na dziewczynkę, możemy w końcu przystąpić do niezbędnych prac. W wielu magazynach dekoratorskich możemy znaleźć przykładowe pokoiki dla maluszków, a wśród nich też dla dziewczynek. Pomysłów na jego wystrój jest naprawdę mnóstwo. Jeszcze niedawno panowało przekonanie, że jeżeli to dziewczynka, to pokoik obowiązkowo musi być pomalowany na różowo. Jest odcień który kojarzymy z małymi kobietkami przez lalkę Barbie. Ale przecież jest tyle innych pięknych kolorów! Na szczęście, bardzo często rezygnuje się z tej zasady i pokoje dla dziewczynek mienią się wszelkimi barwami tęczy.

Czy sądzisz, że w sieci jest za mało godnych zarekomendowania postów? Jeśli masz zamiar znaleźć naprawdę użyteczny portal, to zalecamy tę stronę.

Z pewnością nie należy wybierać ponurych odcieni. Znów powraca do mody szlachetna biel. Jest to doskonałe wyjście, ponieważ wtedy można szaleć z dodatkami.

Jeżeli chodzi o meble, to najlepiej wyglądają oczywiście te z drewna, ale nie oznacza to, że inny surowiec nie jest dobry.

Zaintrygowany? To dla nas fantastyczna wiadomość. Zatem kliknij tu lampy do pokoju dziecięcego i oglądaj bez ograniczeń nowe fachowe posty.

Najważniejsze, by mebelki miały potrzebne atesty. Najistotniejszym elementem jest, rzecz jasna, łóżko. W początkowych miesiącach swego życia, to właśnie tu nasza gwiazdka będzie spędzała najwięcej czasu. Musi zatem posiadać wygodny materac. Weźmy pod uwagę również to, z jakiej tkaniny została uszyta poszewka. Nie możemy pozwolić, by podrażniła delikatną skórę maleństwa lub spowodowała alergię.

Kiedy nasza córcia urośnie, można wzbogacić pokoik o kolejne sprzęty. Każda mała dama bez wątpienia uraduje się z toaletki, np. kupionej na , przy której będzie spędzała całe godziny, przygotowując się na wielki bal. Możemy też kupić małe zestawy kuchenne, czy też mini- kasę sklepową- jest to uzależnione od upodobań naszej księżniczki. Tego typu zabawki są doskonałe dla rozwoju naszej pociechy.