Jak odpowiednio wybrać modne spodnie, aby wyeksponować naszą figurę?

Każda figura ma swoje wady i zalety. Lecz do większości możemy dopasować odpowiednią garderobę, tak aby zakryć minusy oraz uwidaczniać, to, co najistotniejsze. Choć zajmują się tym specjaliści, podstawowe typy figur jesteśmy w stanie odgadnąć bez ich udziału. Jest to niezmiernie pomocna informacja, gdy musimy wyruszyć na zakupy. Często bowiem, w pogoni za modą zapominamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego trzeba unikać. Dużo błędów popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, niejednokrotnie, mamy ich w szafce tylko parę sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należałoby zwracać uwagę na parę drobiazgów, aby potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie zakupów, ale w jakim celu tracić czas, jeśli jesteśmy w stanie poznać kilka złotych zasad.

Spodnie zara z szerokimi na dole nogawkami to krój, który przypasuje każdej z nas, ale najkorzystniej będzie prezentował się na paniach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zmniejszą nasze newralgiczne miejsce i ciało nabierze właściwych proporcji. Dodatkowo, nogawka luźno opuszczona na buty wydłuża nogi. Z kolei, szerokie na całej długości nogawki to dobre rozwiązanie dla rozbudowanych ud i szerokich łydek. Ten krój skraca sylwetkę, jest więc polecany dla wyższych pań. niezmiernie modne zwęrzone rurki to rzecz dla pań o idealnej sylwetce.

Ta wiarygodna witryna (http://koneser.eu/lokal/dental-sense-medicover/) jest przygotowana dla miłośników tej problematyki. Jeżeli wliczasz się do nich, to kliknij na ten odnośnik!

Spodnie te zaznaczają damskie krągłości, ale też obnażają dodatkowe wady. Zdecydowanie odradza się rurki posiadaczkom obfitych bioder. Spodnie z klasycznymi nogawkami to korzystna opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla kobiet o kształtnych łydkach i kostkach. W każdej sytuacji pamiętajmy, by dopasować odpowiedni rozmiar. Zbyt duże zniekształcą naszą figurę, za małe- niepotrzebnie wyeksponują nadwagę lub pozostałe niedociągnięcia. Jeżeli kupujemy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż w czasie chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się zasady- im szersza nogawka, tym lepiej przylegająca góra. Zwróćmy też uwagę na kieszenie, którymi jesteśmy w stanie korygować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy obuwie, powinny współgrać ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło: