Kolekcja Zara – spodnie damskie

W tym niewielkim wpisie przedstawiamy najciekawsze propozycje z kategorii spodni dla pań, które oferuje dla kobiet w tym sezonie renomowany sklep Zara.

Na ciepłe dni, które, miejmy nadzieję, przyjdą już za parę tygodni, największa hiszpańska marka odzieżowa proponuje stylowe szorty, zaprojektowane w ciemnej kolorystyce i posiadające pojemne kieszenie. Podobnym projektem są niedługie spodenki, które jako ozdobnik posiadają ładne falbanki. Dla pań, które lubią słoneczne i energetyczne barwy, polecamy wykonane z delikatnego włókna pomarańczowe spodenki, które wspaniale korespondują z podobnie jasną bluzeczką. Mocno dziewczęco prezentują się jaśniutkie szorty, mające ozdobniki w formie świeżych haftów i koralików. Z dłuższych ubrań z obecnej kolekcji warto postawić na spodnie damskie Zara mające hipnotyzujące paski czarno-białe.

Do kreacji powinno się dobrać identyczną bluzkę, która dopełni zamysłu. Dla niewiast, które wolą odważne skojarzenia, rekomendujemy jasne spodnie z ciemniejszym lampasem. Interesująco wyglądają również szaro-niebieskispodnie – spodnie milokie spodnie, reaktywujące hipisowskie trendy z pięknych lat 60.. Panie, które cenią sobie prostotę i równocześnie gustują w wyrazistych deseniach kolorystycznych, bez wątpienia postawią na gładkie spodnie za kolana, zaprojektowane w jasnej żółci. Takie spodnie akurat pasują do błękitnej bluzki, tą drogą tworząc niebanalne połączenie, które przypomina pole uprawne w piękny, letni dzień. Fance mocnych barw bez wątpienia spodobają się również ciasne spodnie w odcieniu głębokiego błękitu, które super prezentują się w połączeniu z kontrastującą, wzorzystą górą. Tak samo interesujące są spodnie z dżinsowego surowca, mające zaskakujące wzory w indiańskim stylu, zrobione w pomarańczowej, wyrazistej tonacji.

Wszystkie przedstawione w tekście spodnie damskie Zara obejrzysz na stronie sieciowej tego słynnego hiszpańskiego producenta. spodnie (odsyłam do tego serwisu)