Nowości w sklepie zoologicznym czyli wszystko dla naszych pupili.

Etap kiedy w sklepach zoologicznych zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, fretek czy papużek falistych i żółwi są o wiele bardziej wybredni. kolie zamiast szelek, wymyślne drapaki, transportery wyglądające jak statki kosmiczne czy legowiska naśladujące swoim wyglądem prawdziwe łóżka to tylko czubek góry lodowej zoologicznego asortymentu.

terrarium

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających właścicieli czworonożnych i dwunożnych stworzeń sklepy zoologiczne wciąż zwiększają swój asortyment, ku utrapieniu niezdecydowanych i niezorientowanych klientów.

Wybredny kastrat czy staruszek z kłopotami ze strony układu moczowego?Wchodząc do dobrze zaopatrzonego sklepu z artykułami zoologicznymi nawet wybór poidełka dla chomika czy obroży nie będzie prosty – sklep terrarystyczny. Spowodowane jest to szerokim wyborem produktów – karmy dla psów czy kotów zależą nie tylko od rasy zwierzęcia ale także od jego wieku, stanu zdrowia, płci a nawet indywidualnych upodobań smakowych, i tym sposobem, mamy do wyboru pokarm dla wrażliwych brzuszków – z delikatnymi grillowanymi fragmentami mięsa a także owoce morza dla wybrednych zwierzaków.

Czy ten artykuł jest dla Ciebie pasjonujący? Jeśli tak, to wejdź również na pomocne notatki (https://prozoo.pl/sklep/psy/przysmaki-dla-psa/miesa-xl/), które zawierają intrygujące dane – one pochłoną Cię kompletnie.

Karmy nowej generacji nie mają tylko za zadanie odżywiać ale także chronią przed chorobami i dostarczają niezbędnych substancji odżywczych, dobranych do wymagań naszych pupili, ich wieku i stanu zdrowia. Każdy zwierzęcy żarłok będzie usatysfakcjonowany. Więcej: zobacz

Wycieczka z czworonogiem – o czym musimy pamiętać?Planując wyjazd z naszym zwierzakiem okazuje się często, że musimy zabrać ze sobą tyle samo rzeczy co dla nas samych czy naszych dzieci – miski, legowiska, gryzaki i karmy to tylko cześć tego, co może się przydać w podróży. Bardzo istotnym aspektem podróży będzie to, w czym pupil ma podróżować. Właściciele psów nie muszą się nad transporterem zastanawiać, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego powinny przebywać w specjalnym transporterze. Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostatecznie dużo miejsca i będzie miał wbudowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów powinniśmy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Kuweta dla kota może być zabudowana z ruchomym wejściem lub odkryta. Wybór zależy od zasobności naszego portfela i upodobań zwierzaka. Polecane produkty – dowiedz się więcej o matach grzewczych.

Miłośnicy morskich stworzeń i akwarystyki.Dla zwolenników rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów wystawy sklepów zoologicznych bogate są w akwarystyczny sprzęt. Ogromne akwaria z egzotycznymi stworzeniami i roślinnością kuszą z wystawy. Jeżeli zaliczamy się do fanów wodnych stworzeń i chcemy posiadać coś budzącego zachwyt w ogródku to oczko wodne z folii będzie doskonałym sposobem. Dużo więcej tego typu artykułów: tu

Decydując się na zakup zwierzątka musimy wziąć pod uwagę czego będziemy potrzebowali, aby zapewnić mu optymalne warunki. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy transporter czy najdroższa karma nie zastąpi mu naszej uwagi, opieki i miłości.