Nie siedź głodny u znajomych!

Wkrótce impreza…godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na „domówkę” u znajomych, zatem 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego mieszkania. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale minimum razy trzy. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, potem suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do celu zarówno On jak i Ona muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami wtargnąć nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś nieść i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.Dochodzi godzina 18 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swój głód gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to wesołe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facetów (polecamy więcej na tej stronie) i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego domu. Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na dowóz!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie ze znajomymi. My polecamy najlepsze pizzerie w dużych miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodomory z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.