Niezbędne sprzęty dla mężczyzny

Współczesność daje dużo korzystnych zmian. Praktyczne technologie, mniej czasochłonne przemieszczanie się, spokojniejsze życie. Ale pokazało się także wiele złych rzeczy. Jedną z wad teraźniejszości okazało się postępujące zniewieścienie facetów. W tej opinii nie ma znacznej przesady.

brzytwa do golenia 3

Panowie w cywilizacji zachodniej stali się miękcy. Widać to najsilniej na przykładzie ubrania. Aktualne sławne postaci muzyki to wychudzeni chłopaczkowie o łagodnych, kobiecych niemal rysach. Obecne nastolatki rozglądają się za ładnie ubranymi chłopaczkami bez zarostu. Rośnie także grupa facetów, których zbiór kosmetyków jest obszerniejszy niż ten, który stosuje statystyczna pani. A przecież w kosmetyczce prawdziwego faceta powinno być tylko kilka ważnych rzeczy: dezodorant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też dobre pędzle do golenia, dzięki którym bezproblemowo się ogolimy.

Należy zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Obecnie mężczyzna ma do dyspozycji w sklepach tysiące różnorakich dziwnych płynów, kremów i maści. Świetnie sprzedają się elektryczne maszynki.

Ceremoniał golenia został całkowicie skrócony i ułatwiony. Nie zaznał męskiego życia ten, kto nigdy w życiu w palcach brzytwy nie trzymał. Przy takim goleniu konieczna jest skrupulatność i skupienie. To powoduje, że golenie okazuje się obrządkiem, chwilą wyłącznie dla samego siebie. Posiadanie w palcach kawału ostrego żelaza daje poczucie siły. Zapewnia poczucie konekcji z ojcami, którzy zamiast komórką, posługiwali się ostrymi jak, nomen omen, brzytwa mieczami.

Mało kto z dzisiejszych panów kojarzy, do czego służy ałun. Ta substancja mocno tamuje krwawienie. Balsamy dla pań trzeba wywalić do worka na śmieci. Autentyczny mężczyzna czasem traci trochę krwi. I nie mdleje na widok krwi na czubku brzytwy, a stosuje efektywne środki.

Woda kolońska ma wonieć męską mocą. Tu nie powinno być roślinek, ani żadnych słodkich akcentów. Woda kolońska to dobre uzupełnienie męskiego zapachu, który ma autentyczny mężczyzna. Zapachu władzy, energii,hormonów.

Jeśli propozycja firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę (https://sklep.wzso.pl/produkty/ortezy/ortezy-stawu-kolanowego,2,10776), który Ci oferuje. Na pewno jest tym, czego już długi czas poszukujesz.

Pora uświadomić zniewieściałym chłopakom, co jest oznaką męskości.

Źródło: facetaria.pl