W jakim czasie zacząć planowanie ślubu?

Nie ma znaczenia czy mamy lat 8 czy 28, czy pochodzimy z Otwocka czy Krakowa – naszym pragnieniem jest, by Ten Dzień był jednym z najpiękniejszych w życiu. Wszystko idealnie zaplanowane, atmosfera identyczne w ostatniej scenie wyśmienitej komedii romantycznej, a nas interesuje jedynie to, czy w trakcie pierwszego tańca partnera nie dopadnie stres. Takiego scenariusza każdy by sobie życzył.

Manager restauracji

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com

Ale nic nie przychodzi za darmo. Wesele to wiele przygotowań, godziny rozmów i wiara, iż nasze wesele będzie długo wspominane przez biesiadników. Nie zapominajmy, że pośpiech w tej kwestii nie jest dobrym doradcą, w związku z tym przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem.Od czego należałoby… Od wybrania dnia ceremonii. Ten dzień już zawsze będzie przejawiał się w naszym życiu, więc musimy powziąć decyzję czy rubinowe gody marzy nam się obchodzić jesienią czy wiosną? Kolejna sprawa to wybór miejsca oraz zaplanowanie, czy organizujemy uroczystość tylko dla najbliższych osób czy huczne weselisko. Lata w których remiza strażacka zamieniała się w salę balową to już przeszłość. Obecnie możemy dokonywać wyboru między restauracjami czy (poszerzone informacje pod linkiem) domami weselnymi. Wygląd pomieszczeń, menu nie powinno nas niepokoić, albowiem wystarczy jedynie skonkretyzować swoje oczekiwania, a zostaną wzięte pod uwagę.

Przyjęcie weselne

Autor: EMILIE RHAUPP
Źródło: http://www.flickr.com

Poszukiwania sali najlepiej jest zacząć w wygodnym fotelu, przy pomocy stron internetowych – wpisując w wyszukiwarce interesujące nas zagadnienie, np: dom weselny Otwock (sprawdź: ). Ciekawą ofertę odnaleźć możemy również w niedaleko położonym Józefowie (imprezy Józefów: więcej informacji). W dalszej kolejności możemy umówić się na wstępną rozmowę z osobą odpowiedzialną w lokalu za zorganizowanie tego typu imprezy – ustalić menu, dekoracje sali czy też zapytać o tak istotną rzecz jak parking dla gości. Na ogół po takiej rozmowie omijają nas poszukiwania zespołu muzycznego, ponieważ lokale współpracują ze swoim zespołem lub doradzają taki, który cieszy się uznaniem.
Tak okazała ceremonia musi być utrwalona, więc pomyślmy o sprawdzonym fotografie, który w dyskretny sposób uchwyci te piękne dla nas chwile. Później pozostaje nam tylko wybór garnituru i sukni ślubnej. Ale to już osobny temat…