Kup nietuzinkowy podarunek

Wszyscy lubimy dostawać prezenty, lecz nie wszyscy z taką samą chęcią lubimy je dawać. Nierzadko nie dlatego, że na przykład nie chcemy, ale dlatego, że nie wiemy co kupić, aby osoba obdarowana rzeczywiście poczuła się zadowolona. Istnieje na to kilka rad.

Do dyspozycji mamy zarówno prezenty standardowe: kosmetyki, ubrania, płyty i tym podobne, ale także możemy pokusić się o upominki nietypowe, które zaskoczą solenizanta i oczywiście jednocześnie sprawią mu niemałą przyjemność. Jakie mogą to być prezenty?

Oczywiście upominki niestandardowe warto przekazywać takiej osobie, co do której możemy mieć pewność, że się jej spodoba albo (czytaj w serwisie) w takich okolicznościach, które są niecodzienne i zdarzają się wyjątkowo. W pierwszym przypadku można na przykład wybrać nietypowy prezent dla dziewczyny lub chłopaka (sprawdź to). Może być to chociażby nietuzinkowa bielizna, z nieszablonowym krojem i w ciekawych barwach. W drugim przypadku możemy dać nietypowy prezent na 18 albo (patrz szczegóły) na wieczór panieński – garść przykładów. W tym przypadku również może być to niekonwencjonalna bielizna albo różne gadżety, których zwykle na co dzień nie używamy. Warto odwiedzić w tym celu sklep z niestandardowymi upominkami, gdzie kupimy naprawdę niesamowite rzeczy.

Ale nietypowy upominek nie musi oznaczać tylko i wyłącznie „namacalnego” przedmiotu. Nietuzinkowym prezentem może być także zamówienie na przyjęcie jakiegoś nietypowego gościa (i niekoniecznie musi być to striptizer), czy z kolei zafundowanie solenizantowi jakiegoś kursu lub biletu na wydarzenie, w którym zawsze chciał wziąć udział – np. skok na bungee, nauka nurkowania dla początkujących i tym podobne. Na pewno tego rodzaju prezent na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby i będzie nam ona ogromnie wdzięczna.

Niezależnie od tego jaki oryginalny prezent kupimy, musimy pamiętać, by na pewno było to coś co przypadnie do gustu w pierwszej kolejności osobie obdarowanej a nie nam. Nic tak bowiem nie drażni jak otrzymanie prezentu, który zawsze chciał otrzymać obdarowujący a nie solenizant. Jest to po prostu niesmaczne, stąd też starajmy się przede wszystkim myśleć o tej drugiej osobie i o jej preferencjach.