Kreatorzy świata mody. Czy na każdym kroku mają rację?

Jak to jest z tą modą, która co sezon przegląda naszą szafę kontroluje, obserwuje, co w niej mamy, jakie zmiany zaszły i czy aby z pożytkiem dla nas, a może jednakna gorsze, i jakie są nasze plany, czy podążymy ku nowym tendencjom , czy też nie, lepiej będzie jak obierzemy swój własny kierunek, pójdziemy swoją drogą, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która zniknie zaraz, jak bańka mydlana i nastanie coś innego…

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada wygląda tak, iż nie nie ma sensu polegać tylko na nowych trendach mody, bo można wyjść na tym dość słabo. Jeżeli kilka lat wcześniej jakiś twórca mody przewidywał, iż spodnie materiałowe damskie to już przeszłość to teraz dopiero wiadomo w jakim był błędzie. Ten rodzaj spodni ma się bardzo dobrze. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do wieszczenia futurologów, którzy mówią, że za tyle i tyle lat jakiś kraj zniknie z map, a za sto lat jeszcze jakiś będzie globalną potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest głupie, ponieważ rzadko się sprawdza, z drugiej strony wspomniany „jasnowidz” za

Modelka

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już żył, więc może teraz przedstawiać różnorakie wizje przyszłości (niebieskie spodnie materiałowe damskie).

Tak samo to wygląda z wizjonerami mody, którym się wydaje, że posiadają niesamowitą wiedzę i instynkt niespotykany u innych, i że to, co powiedzą bez wątpienia się ziści. Twierdzą, że spodnie sportowe damskie przestaną istnieć, a sztruksy damskie zmienią się w ubranie na kształt skafandra astronauty. Takie wizje wydaja się nierzeczywiste, ale przecież można fantazjować. Tak samo, wielu z nich już kilka lat temu przewidywało, iż spodnie wizytowe damskie staną się za bardzo podobne do męskich, tak bardzo, że aż trudno będzie je rozróżnić. Jak wiadomo, to, oraz wiele innych przewidywań nie weszło w życie. A więc, czy musimy słuchać specjalistów w dziedzinie mody? (spodnie wizytowe dla kobiet).

Niekoniecznie, gdyż każdy z nas wie, co jest dla niego dobre, w jakim ubiorze czuje się najlepiej, co powinien założyć na daną ceremonię, a co podczas innej okazji nie pasuje.

Aby poszerzyć wiedzę na opisywany wątek obejrzyj stronę (http://www.med4med.store/weterynarz/), która posiada fascynujące informacje na prezentowany temat – trzeba tylko kliknąć!

Niemniej jednak dobrze wiedzieć, że istnieją ludzie zajmujący się modą, którzy faktycznie będą w stanie nam pomóc, potrzeba tylko jednego: obopólnego zrozumienia. Musimy zaakceptować wizję zawodowca|, a on z kolei powinien respektować nasz indywidualny gust i nasze zapatrywania się na jego projekt. Dzięki takiej współpracy można osiągnąć najlepsze efekty.