Znajdź swoją pasję i bądź oryginalny jak nigdy dotąd

Jak się odróżnić, jak być autentycznym? Za często myślimy o takich, co chcą być zauważalni, że są to ludzie płytcy i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie chcą od życia tylko sławy! Oczywiście to złe postrzeganie, bo każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy introwertyk – potrzebuje uznania, chceodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, żeby jego życie było byle jakie. Co więc uczynić, ażeby być interesującym?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/
Dla ludzi, co preferują rzucać się w oczy istnieje prosty sposób: śmieszne gadżety, jak śmieszne koszulki męskie to pewny sposób na powodzenie pośród innych ludzi. Ciężko domniemywać, aby taka koszulka nie zwróciła uwagi innych. Możemy przyznać, iż noszą takie ubrania jedynie osoby, które są puste w środku, ale to oczywiście wielka niesprawiedliwość i nadużycie!

Oczywiście, że najlepiej nosić koszulkę z nadrukiem na przykład jakiegoś bandu muzycznego, o jakim będziemy mieli jakieś pojęcie. To będzie oznaczać, że nosimy taką koszulkę „po coś”, iż słuchamy tego typu muzyki, utożsamiamy się z pewną filozofią. Skoro zaś nosimy taki ubiór, bo to modne, prędko możemy zostać zweryfikowani, co nas zaboli jeszcze bardziej: z jednej strony, zero kompetencji (czyli zero wiedzy o danym zespole muzycznym, zjawisku), z drugiej, wyśmianie. Fajne są dodatkowo takowe śmieszne koszulki jak pod tym linkiem.

Jak zatem być oryginalnym a jednocześnie nie rzucać się w oczy? Odpowiedź jest łatwa: pielęgnuj własne zainteresowania. Wiadomo, iż najkorzystniej mieć takie hobby, ażeby wszystkich powaliło na kolana. Możesz przecież kolekcjonować niespotykane antyki (AiS – skup książek warszawa) lub niespotykane płyty winylowe, których wartość rynkowa przewyższa kilka średnich pensji, jednakże dla Ciebie są to przedmioty nie na sprzedaż

Nie musisz jednakowoż czuć się mniej oryginalny, jeśli masz we własnym zestawie kolekcjonerskim mniejszego kalibru rzeczy. Najważniejsze pasja, to ona tworzy w nas poczucie misji, sensu życia, to ona ułatwia dążenie nam do coraz lepszych wyników. Człowiek bez takiego przekonania jest niestety samotny, nie posiada punktu odniesienia i brak mu pełnego przekonania, że o coś w tym wszystkim chodzi. Jak ważna jest pasja potwierdzą Ci wszyscy, dla których zbieranie różnych przedmiotów, trwa już od wielu lat. Traktują oni własną kolekcję jak najbliższą rodzinę, nie oddali by jej za żadne skarby.