Popularna szczoteczka do szorowania zębów Sonicare Flexcare firmy Philips

Szczoteczka soniczna jest efektem wzmożenia technologii szczoteczek elektrycznych i połączenia mechaniki fal dźwiękowych. Wytwornica tonów wcielony w głowice szczoteczki Sonicare przekazuje fale dźwiękowe.

Czy potrafisz myć zęby?

Autor: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”
Fale te pobudzają drgania włosie szczotki, te zaś rozchodząc się w płynie (woda, ślina, pasta) pobudzają jego energiczny przepływ. Intensywność jest na tyle obszerna, że płyn bez kłopotu przedostaje się poprzez szczeliny między zębowe i czyści je mechanicznie tam dokąd nie dociera włosie szczoteczki.

W dużej mierze szczoteczka soniczna jest w stanie zastąpić irygator czy nić (szczegółyo tym: zobacz ofertę http://www.artemed.pl) zębową. Fale dźwiękowe nadawane przez szczotkę soniczną Philips SONICARE kompletnie minimalizują zarazki Streptococcus Mutant które odpowiadają za próchnicę, nawet do 4mm od końca włosia szczoteczki. To naturalnie szczoteczki soniczne firmy SONICARE Philips są najważniejszymi szczoteczkami osiągalnymi w sklepach. W sklepach jest spory asortyment odmian i przeróżne konfiguracje kompozycji.

Przy dokonywaniu doboru należy pamiętać, że każdy typ posiada tę samą technologię soniczną. Ładowarka jest mała i dogodna, ładowarka ułatwia zabieranie szczoteczki w podróż. Ładowarka Sonicare przypisze się do każdych szczoteczek sonicznych Philipsa. Philips sonicare flexcare porusza się nawet 500 razy prędzej niż szczoteczka manualna. Procesor aktywujący falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz sprawia, że szczoteczka osiąga do 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę.

Wdrożenie w szczoteczce nowoczesnej techniki dźwiękowej rodzi pomniejszaniem porcji niedobrych drobnoustrojów. Powstaje ożywiony przepływ cieczy w przestrzeniach i idealnie je czyści. Zniszczone drobnoustroje są wyrzucane pozostawiając zadbaną powierzchnię.

Wbudowany zegar po upływie 2 minut powoduje mechaniczne wyłączenie szczoteczki, powiadamiając w ten sposób, że upłynął zalecany przez stomatologów trwanie mycia zębów. Żeby uzyskać piękny i zdrowy uśmiech bez aplikowania inwazyjnych środków wybielających, wystarczy codziennie myć zęby (wybierz profesjonalne leczenie kanałowe) szczoteczką Philips FlexCare.