Kolor czarny i kolor złoty – połączenie barokowe na każdy dzień

Pomieszanie dwóch kolorów: czarnego ze złotym to absolutny hit w obecnym i w nadchodzącym sezonie. Być może nie bez wpływu na ten fakt pozostała barokowa kolekcja firmy Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła ze sobą oba typy kolorów.

Nie przejmujmy się jednak trochę smutnym wstępem. Średnia krajowa zdecydowanie dowodzi, iż w znacznej większości polaków nie stać na luksusy w postaci zakupów u najbardziej znanych projektantów. Nie ma się jednak czym przejmować gdyż sklepy o uśrednionych cenach, jak na przykład sklep h&m, bardzo dobrze odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Czarno-złote sukienki w barokowym stylu to doskonałe rozwiązanie na karnawał, sylwestra czy zwyczajną imprezę sobotnią. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często wykonane są z błyszczących cekinów. Sklepy mają w swej ofercie zróżnicowane długości sukienek. Sukienki h&m zazwyczaj są dosyć krótkie, ich długość naprawdę rzadko sięga kolan. Tak więc jeżeli mamy chęć zaopatrzyć się w coś dłuższego będziemy zmuszeni szukać gdzieś indziej. W takim wypadku extra rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien.

Jeżeli nadal nie możesz wyszukać nic fajnego, to sprawdź pod tym linkiem (https://www.skalnik.pl/marabut), tutaj z pewnością odnajdziesz to, co będzie dla Ciebie teraz użyteczne.

Długie sukienki najczęściej wykonane są już z lepszych materiałów i nadają się na bardziej uroczyste wyjścia. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd krótkich sukienek.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki lub nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo to chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując połączenie czarnego i złota, mamy możliwość zamiast tego kupić spodnie lub bluzkę. Bluzki h&m w zestawieniu z odpowiednio dobraną spódnicą, doskonale nadają się na mniej uroczyste wyjście, a tym samym zapewnią naprawdę elegancki wygląd. Bluzka ma też taką zaletę, że o znacznie prościej jest ją dobrać do figury, niż spodnie. Dodatkowo można ją połączyć z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół i jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie różne funkcje. Jak wszystkim wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia dokupienia kolejnej nowej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na wiele sposobów.

Źródło: