Marzy ci się bajeczne przyjęcie weselne? Zorganizuj swoją uroczystość w pięknym zamku

Niejedna młoda para marzy o magicznym przyjęciu weselnym, które przez wiele lat pozostanie w ich pamięci. Na bajkowe uroczystości najlepiej nadają się zamkowe wnętrza, które same w sobie są wytworne oraz przepełnione wyjątkowym klimatem. Najważniejszym walorem takich miejsc jest naturalnie ich niezwykły nastrój, którego często brak w normalnych salach weselnych.

Para Młoda

Autor: Sebastian Ścigalski
Źródło: abcslubu.pl
Nie trzeba już wiele ozdób, wystarczą właściwie dobrane kwiaty, a Młodzi będą pięknie prezentować się w tej bajkowej stylizacji. Właściciele zamkowych obiektów troszczą o ich należytą aranżację, toteż możesz spotkać się okrągłymi stołami, idealnymi na przyjęcia rodem z najwspanialszej bajki – przejdź tutaj. Czasem jednak trzeba liczyć się z ograniczeniami związanymi z klimatyzacją lub dostateczną liczbę łazienek. O ile nic nie zrobimy z łazienkami, gdyż ich nowoczesna aranżacja nie jest tutaj możliwa, o tyle z klimatyzacją można dać sobie radę wypożyczając np. przenośne klimatyzatory.

Powinni zatroszczyć się o to właściciele obiektu, zatem spytaj o wskazane kwestie w czasie spotkania, na jakim będziesz rozmawiać o cenie obiektu lub możliwego do zamówienia menu. Dobrze jest pamiętać o harmonii całej stylizacji oraz zamówić tradycyjne dania, podawane przez kompetentną obsługę. Muzyka także powinna być dostosowana do całej uroczystości, ale równocześnie trzeba mieć na uwadze gusta muzyczne naszych gości.

Wypośrodkowanie potrzeb i charakteru obiektu będzie najlepszym sposobem na szczęśliwe przyjęcie. Możesz też zastanowić się nad dodatkowymi atrakcjami, które znakomicie sprawdzą się w otoczeniu niniejszego zamku, np. salwy armatnie lub pokaz (strona internetowa pokazy ognia poznań) sztucznych ogni. Będzie to bezsprzeczna atrakcja dla gości, jaką warto jest utrwalić na zdjęciach.

Jeśli też tobie zamarzyła się taka wyjątkowa uroczystość, możesz wybrać hotel w Ciechocinku. Działa tutaj wiele obiektów prezentujących się jak przepiękne dworki, jakie poza stylowymi pomieszczeniami dają do dyspozycji Młodej Pary i gości również fantastycznie urządzone ogrody, będące wspaniałym tłem do ślubnych fotografii. Dobrze też sprawdzić czy w danym obiekcie hotelowym możemy liczyć na miejsca noclegowe – wytwornie urządzone apartamenty będą znakomitym dopełnieniem tego dnia, a dopiero co upieczeni małżonkowie naprawdę będą czuć się jak w bajce.