W jaki sposób zamówić piękne zaproszenia ślubne?

Dzień ślubu to dla wielu par najważniejszy dzień w życiu. Dbale przygotowują one ceremonię zaślubin, poszukują wymyślnych strojów. A po ceremonii zaślubin zazwyczaj odbywa się wielkie wesele, podczas którego również musimy zaplanować każdy, nawet najmniejszy szczegół. Takimi drobiazgami są zaproszenia dla gości i winietki ślubne.

uroczystość

Autor: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl
Jest nieskończona ilość gotowych wzorów zaproszeń. Zamawiamy je sklepie papierniczym, wypełniamy danymi gości, i gotowe. Co prawda są jeszcze osoby lubiące trochę bardziej czasochłonnych rozwiązań. Jedno z najciekawszych zaproszeń ślubnych, które mam w kolekcji, urzekło mnie najbardziej swoją prostotą. Młoda para sporządziła je z grubszego kartonowego papieru. Na pierwszej stronie było zdjęcie z zakochanymi. W środku zaś był odręcznie napisany tekst zaproszenia. Kolejnym, równie ciekawym zaproszeniem było także wykonane z mocnego złotego papieru, z kilkoma źdźbłami suszonej trawy i serduszkiem z płatków róż.

Nie zwlekaj, tylko jeśli masz ochotę poznać omawiany temat, obejrzyj więcej tutaj a zapewne uzyskasz ważne wiadomości na przedstawiany wątek.

Tekst tym razem nie był już pisany własnoręcznie, a wydrukowany na zwykłej atramentowej drukarce. Ale to zaproszenie także zachowałam na pamiątkę. Następnym coraz częstszym zwyczajem jest sadzanie gości przy stołach. Unikamy w ten sposób siadania obok siebie skłóconych członków rodziny, czy nie lubiących się ciotek. Wszystkich gości tym samym posadzimy tak, że będą idealnie czuć się w swoim towarzystwie i wesoło bawić. Imiona i nazwiska gości napiszemy na niewielkich , które układamy przy kolejnych szklankach. Propozycje winietek można znaleźć na zaproszenia na ślub . Do wykonania najmniej skomplikowanych winietek potrzebujemy ozdobny papier i pisak.