Mikołaj w centrum handlowym to podstawa w okresie świąt

Mikołaj na zamówienie przeważnie będzie potrzebny. Okres świąt Bożego Narodzenia, to moment kiedy dzieciaczki czekają na podarunki. Czasem odnajdują je pod choinką, ale przeważnie oczekują na starszego, grubego pana z siwą brodą oraz w czerwonym płaszczu, który im te prezenty da.

Święty Mikołaj w samochodzie

Autor: Public Information Office
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego właśnie w tym czasie zazwyczaj wyszukiwany jest mikołaj (szeroki asortyment stroju Świętego Mikołaja) na zamówienie, a zatem mężczyzna, który ubierze się we właściwy strój i o wyznaczonej godzinie, pojawi się w danym domu. Powinna to okazać się osoba miła, uwielbiająca kontakt z dziećmi oraz będąca przygotowaną na ich różnorakie wyczyny. Im lepiej spełniona zostanie taka rola, tym sympatyczniejsze wspomnienia będą miały dzieciaczki, a to przecież będzie najistotniejsze dla ich rodziców. Dlatego także w tym czasie pojawia się znacznie więcej osób, które pragną się przebrać za tą sympatyczną postać i obdarowywać dzieci podarunkami.

Mikołaj w centrum handlowym to już obowiązek

Przed gwiazdką wszelkie markety oraz ulice będą dobrze przystrojone, więc nie może nas dziwić to, że Mikołaj (spotkanie z mikołajem) w centrum handlowym również się pojawia. Czasem spaceruje alejkami częstując dzieci cukierkami, ale często siedzi na specjalnym tronie oraz sadzając dzieci na kolana wysłuchuje ich próśb. Nie jest to łatwa praca, bo dzieci umieją zaskakiwać, lecz równocześnie oferuje ona dużo radości, przez to też nie ma problemów z wyszukaniem odpowiedniej osoby na to stanowisko. Taka sezonowa praca może okazać się dodatkiem do tej stałej, przez co łatwiej będzie uzbierać pieniądze potrzebne na prezenty. Co więcej można tutaj uzyskać doświadczenie, którego nie zdobędzie się nigdzie indziej.

Warto sprawdzić w sieci

Mikołaj i choinka

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jeśli poszukujemy takiego mikołaja, który zajrzy do nas do domu i obdaruje nasze dzieci, to trzeba szukać w internecie. Odnajdziemy tam wiele ogłoszeń, gdzie każdy proponuje swoje usługi, więc nie powinniśmy posiadać trudów z wybraniem tej odpowiedniej. Od czasu do czasu nawet specjalne agencje oferują usługi znalezienia takich osób, które już posiadają doświadczenie w tego typu spektaklach.

Źródło: