Dodatki w wystroju mieszkania dostosowane do osobowości lokatorów. Doradza planner wnętrz.

Wyposażenie wnętrz może być zawodem dla osób o zacięciu architektonicznym, wyczuciu estetycznym i zmyśle dekoratorskim. Osoby, które właśnie kupiły własne mieszkanie, nie zawsze mają ochotę lub mają czas na planowanie aranżacji wnętrz, co jest zupełnie zrozumiałe. Wolą dać profesjonaliście ten – męczący dla nich – obowiązek. Tu z pomocą przychodzą właśnie ci ludzie, którzy wyposażenie wnętrz traktują jako pracę połączoną z przyjemnością.

łóżko

Autor: meblemagnat.pl
Źródło: meblemagnat.pl

Zwykle to dobra decyzja, gdyż osoby te podchodzą do swojej pracy z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Początkowo starają się poznać upodobania właściciela i innych domowników, trochę z nimi pobyć, dowiedzieć się, jakimi są typami osobowości jak lubią spędzać czas i tak dalej… Architekt wnętrz nie tylko dostosuje nasze pomieszczenia do naszej osobowości, lecz też stworzy miejsca wspólne, w których będzie miejsce na całą rodzinę, jak i miejsca intymne, w których każdy mieszkaniec znajdzie swój azyl i będzie się świetnie czuł. W dodatku na pewno zapyta o założony na początku budżet, by zmieścić się w założonych wydatkach w trakcie zakupów akcesoriów. Osobom nie lubiącym siedzieć w miejscu, ceniącym prostotę, funkcjonalne przedmioty, poleca się najczęściej wyraziste, mocne barwy w połączeniu z geometrycznymi meblami. Meble sosnowe na pewno zdadzą tu egzamin, ale jeśli ktoś woli ciemniejsze drewno, może wybierać w kolorach: czekoladowym czy wenge. Kolory energetyczne – żółty, pomarańczowy czy czerwony nie muszą przeważać, lecz mogą znaleźć się w wielu dodatkach, czym na pewno ożywią na przykład szare wnętrze – szukasz mebli sosnowych. Osoby o naturze romantycznej, łagodne i delikatne wybiorą jasne wnętrza, w których nie będzie ciężkich, przytłaczających mebli, ciężkich zasłon i majestatycznych lamp. Doradza się wtedy otaczanie się jasnymi kolorami oraz meble w kolorze olchy lub bielonego drewna. Bardzo ważne również, by urządzić wnętrze użytecznie, nowocześnie i z pomysłem.

Doświadczony projektant projektant wnętrz częstochowa owocnie zaprojektuje rozmieszczenie nawet gdy chodzi o małą przestrzeń i uczyni mieszkanie przytulnym i praktycznym. Znając najnowszą modę, prace najlepszych projektantów i dobre praktyki wyposażania wnętrz i dobierając meble i detale do naszego stylu życia albo i charakteru, dekorator wprowadzi do naszego gniazdka (zobacz gniazda natynkowe retro) powiew świeżości.

Ładne dodatki dopełnią całość a ponadczasowe meble sosnowe albo dębowe czy szklane witryny spowodują, że nasze mieszkanie przez wiele lat będzie wyglądało doskonale i nie będzie trąciło myszką.