Współczesna medycyna estetyczna zadba o piękny wygląd

Duża liczba pań utożsamia gabinety medycyny estetycznej ze zwykłymi salonami kosmetycznymi. Tak naprawdę jednak, w salonach medycyny estetycznej można w pełni zatroszczyć się o swój doskonały wygląd, korzystając z rewolucyjnych zabiegów – bezpiecznych dla zdrowia i niezastąpionych w walce ze zmarszczkami, albo rozstępami.

cellulit

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Zabiegi w salonach medycyny estetycznej są bardzo różnorodne. Jedne pomagają pozbyć się przebarwień, inne intensywnie nawilżają i odżywiają skórę. Największa grupa pacjentek to panie, które nie chcą zgodzić się na widoczne na ich twarzach oznaki starzenia się. Jeśli drogie kremy i inne kosmetyki (roślinny czynnik wzrostu) odmładzające nie przynoszą efektów, warto zaznajomić się z ofertą specjalistycznych gabinetów. Metod na zmarszczki jest sporo, ale niezaprzeczalnym numerem 1 są obecnie nici liftingujące.

Największą zaletą tego zabiegu jest to, iż jest to zabieg mało inwazyjny, a jego skutki są widoczne natychmiast i naprawdę zdumiewające. Zabieg poprawia owal twarzy, prawidłowo napina skórę, wygładzając ją i niwelując w ten sposób zmarszczki i zagłębienia. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, a sam zabieg jest bezpieczny dla pacjentki. Dodatkową jego zaletą jest to, że jeśli w późniejszym czasie zdecydujemy się na inne zabiegi medycyny estetycznej, to nici liftingujące nie dyskwalifikują nas z zastosowania chociażby botoxu.

Zabiegiem, który jest tak samo chętnie stosowany, jak redukcja zmarszczek, jest redukcja cellulitu – Cellulit to znienawidzona przez panie pomarańczowa skórka,

nici liftingujące

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

zbite skupiska tkanki tłuszczowej pod skórą, które mogą wystąpić u kobiet w różnym wieku i z różną sylwetką. O pojawienie się cellulitu jest niezwykle łatwo, natomiast jego usunięcie to poważny problem. Zwykle nawet specjalna dieta oraz regularne ćwiczenia nie są w stanie uporać się z tym szpecącym ciało zjawiskiem.

Czy uzupełniające treści dotyczące opisywanej tutaj sprawy będą dla Ciebie pomocne? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to wiarygodne omówienie (http://olenkaphu.pl/kontakt/).

Wtedy to właśnie redukcja cellulitu w gabinecie kosmetycznym może okazać się idealnym rozwiązaniem. Inne dość modne zabiegi, z których korzysta coraz większa grupa pacjentów, to laserowe usuwanie blizn, niechirurgiczna korekcja nosa, albo poprawienie kształtu ust, jak również różnego typu zabiegi regenerujące i intensywnie nawilżające skórę.