Jak nabyć w prezencie elegancki portfel, który będzie się dobrze sprawował przez kilka lat?

Portfel to dobry upominek dla faceta, zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na klasyczny, zrobiony ze skóry i elegancki. Pomyślmy przed wyborem portfela, jaki kolor, rozmiar i model będzie najbardziej odpowiadać osobie obdarowanej i jaki budżet chcemy wydać na podarek. Z tą wiedzą możemy wyprawić się na zakupy do dobrze zaopatrzonych sklepów z wyrobami ze skóry.

sprawdź tutaj

Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
szalenie ważne jest to, by koniecznie dobrze wybrać rodzaj skóry, z jakiej portfel jest zrobiony. Pomyślmy o tym, że będzie on trzymany w kieszeni dżinsów lub bluzy, więc musi być dość zgrabny, lecz pojemny. Niestety, nie może to być model z cienkiej, cielęcej skóry. Ponieważ będzie on na pewno narażony na otarcia, bądźmy także pewni, że ma dość solidne obszycia i dobrą nitkę, jaka została wykorzystana do ich zszycia.

Warto obejrzeć cały portfel dość uważnie, przyjrzeć się skórze, czy się nie deformuje, czy nie ma marszczeń lub przebarwień, czy nie przeciera się na zgięciach. Zwróćmy uwagę na zapięcia i zamki – czy działają, czy mają ładne zakończenia, czy nie umieszczono ich w miejscach, w których są narażone na częste zginanie albo haczenie. Spróbujmy ocenić też, jak pakowne są portfele męskie skórzane, które oglądamy.

Pragniesz przejrzeć kilka kolejnych naszych tekstów? Świetnie! Spieszmy więc donieść, że jesteśmy tu (http://www.zooksy.eu/) – wyszukasz nas w tym linku.

Przegródki na kasę to jedno, ale teraz każdy z nas jest posiadaczem kilku kart i dobrze by było, by chociaż te ważne się zmieściły. Następnie zdecydujmy się na jakiś odcień.

Czarne portfele Pierre Cardin to już klasyk, lecz jeśli całkiem dobrze znamy osobę, która chcemy obdarować i mamy pewność, iż inny kolor również może się spodobać, kupmy czekoladowy albo brązowy. Ceny sprawdzonych modeli, na przykład portfele Pierre Cardin z ostatniej kolekcji, plasują się na poziomie 300 złotych – sprawdź koniecznie.

Choć portfele męskie skórzane w sklepach internetowych mają bardzo konkurencyjne ceny, nie decydujmy się na ich zakup przez internet tylko ze względu na ich niższą cenę. Niestety, uszkodzenia nie będą widoczne nawet na najlepszym zdjęciu w sieci. Pięknie zapakowany, stylowy portfel męski z grosikiem na szczęście to prezent, jaki na pewno zostanie doceniony. Postarajmy się, by wybrany przez nas egzemplarz pasował do osoby, której chcemy zrobić prezent.