Pomysły na prezenty dla mężczyzn

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Nieważne jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że zakup upominku dla płci męskiej to zmora. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy albo praktyczny sprzęt domowy?Przed problemem wyboru podarunku stawia nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i innymi jubileuszami, a głównie przed świętami – w trakcie zakupowej gorączki w grudniu. Posiadamy świadomość, że odpowiednio dopasowany podarunek zdziała obdarowanemu mnóstwo radości, a nieudany – wprawi w skrępowanie (również obdarowującego). Jakie prezenty są mile widziane?

portfel

Autor: Stocard
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są złączeniem praktyczności i wytworności. Dzięki wyeksploatowaniu szlachetnego artykułu w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinustanawiają niezwykle luksusowy dodatek – idź na stronę. Portfele Pierre Cardin tow szczególności różnorodność kształtów, bogactwo barw i odcieni, i dodatkowo niestandardowe kontrastowe dodatki. Istotną cechą tych portfelibędzie też bardzo przemyślana funkcjonalność dostosowana tak samo dla minimalistów, dla których portfel to wyłącznie 'pojemnik’ na pieniądze, jak też dla jednostek szczególnie opornych, dla których portfel to prawie mała torebka czy też saszetka, w którym musi się zmieścić kilkanaście kart kredytowych, dokument rejestracyjny, rachunki także wyciągi z kart kredytowych lub zdjęcie ukochanej osoby.

kliknij w link

Autor: Krenig
Źródło: Krenig

Dostępne modele Pierre Cardin odróżniają się niezwykle atrakcyjnym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Inną sugestią na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które zezwoli na szybką organizację w każdej okazji. W większym stopniu poręczne aniżeli teczki, dlatego też częściej są użytkowane w ciągu dnia w firmie. Aktówki męskie pozwalają na transportowanie dokumentów czy notatek w porządku . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w punkt na długopis, karty kredytowe czy wizytówki, dzięki czemu stale można mieć je blisko.

Odnalezienie prezentu, który sprawi komuś głęboką radość, nie jest łatwym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech normach. Pierwsza z nich złączona jest z zaszokowaniem: dobry upominek to taki, który jest niespodzianką. Druga idea dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś odpowiedni podarunek, należy znać jego upodobania i zainteresowania. Trzecia zasada związana jest z fantazjowaniami: wspaniały prezent (wino musujące bezalkoholowe) jest odzwierciedleniem naszych pragnień oraz marzeń, na których osiągnięcie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie istotna jest cena, ale charakterupominku.