Jak znaleźć swój styl i przekształcić design na lepsze?

W wielu przypadkach zaglądamy do swojej szafy oraz myślimy „nie mam się w co ubrać” mimo tego, iż nasza szafa wręcz pęka w szwach. Czemu tak się dzieje? W wielu przypadkach przyczyną jest to, że kupujemy ubrania pospiesznie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań lub dodatków, które mamy.

Nierzadko po jakimś czasie okazuje się też, że nabyte ubranie już się nam nie podoba. Rezultatem pochopnych zakupów jest więc to, iż rzeczywiście nie mamy się w co ubrać, albowiem albo nasze ubrania już nam się nie podobają, czy też nie mamy do czego ich założyć. Sporządzenie ciekawej i atrakcyjnej stylizacji nie dla każdego jest proste. Nie każdy bowiem posiada umiejętność łączenia ubrań i dodatków, tak żeby wszystko tworzyło śliczną całość i pasowało nie tylko do siebie, lecz też do naszej osobowości. Chociaż każdy z nas zdoła prezentować się modnie i kreacyjnie, wystarczy tylko zdecydować się na zakupy z doświadczoną stylistką.

Personal shopper, czyli osobista stylistka, to ktoś, kto dopomoże nam odszukać swój styl oraz dopasować ubrania do naszej sylwetki i osobowości. Jednostka taka ma wykształcenie i duże doświadczenie w dziedzinie mody, wobec tego wie, jak kreować wizerunek.

Czy ta tematyka Cię pasjonuje? Jeśli tak, to przejrzyj link (http://lamalama.pl/wlokniny.html), pod którym odnajdziesz potrzebne Ci dane – zobacz, że Cię zajmą na długi czas.

Personal shopper proponuje nie jedynie zakupy ze stylistką, lecz też przegląd szafy, wybór dodatków i zmianę wizerunku. Własny stylista zdoła pomóc nam znaleźć własny styl, dzięki czemu w końcu będziemy wyglądać oraz czuć się odpowiednio.

zakupy z osobistą stylistką

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet

Z pomocy własnego stylisty albo stylistki może skorzystać każdy, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Dodatkowo, wcale nie musimy wydawać morza pieniędzy na drogie, markowe ubrania. Personal shopper – z pewnością weźmie pod uwagę nasz budżet oraz dopomoże nam odszukać ubrania, jakie będą słynne, pomysłowe i równocześnie nie będą kosztować grubych pieniędzy. W wielu przypadkach zdarza się tak, iż ciekawsze rzeczy odkryjemy w typowych sklepach oraz butikach, niż w tych markowych, wskutek tego niezależnie od wysokości Twojego budżetu – możesz przyzwolić sobie na zmianę stylu na lepsze.