W jaki sposób urządzić pokój pierwszaka? Ciekawe koncepcje do wykorzystania w każdym dużym oraz mniejszym pomieszczeniu

Nowo narodzony berbeć w ogóle nie potrzebuje odrębnego pokoiku – zresztą dla matek i ojców chodzenie do drugiego pomieszczenia, zwłaszcza w nocy, byłoby bardzo męczące.

dziecięcy pokój

Autor: Lotari
Źródło: Lotari

Stąd m. in. łóżeczko paromiesięcznej córki stoi przeważnie przy łóżku opiekunów, a dzięki temu rozwiązaniu maluch ma zagwarantowaną całodobową opiekę. Jednakże z upływem miesięcy okazuje się, że wydzielenie osobnego pokoju dla Grzesia czy Magdy staje się koniecznością. Gdy dziecko idzie do przedszkola albo szkoły, to potrzebuje solidnego biurka wraz z biurowym krzesłem, a na dodatkowe meble nie zawsze znajdzie się miejsce w sypialni rodziców – sprawdź: naklejki dla dzieci do pokoju.

Pokój dziecka musi być gustownie, a ponadto funkcjonalnie urządzony. Choć niektóre przedmioty lub gadżety, by tak rzec, rosną razem z dzieckiem, to niestety inne rzeczy projektowane są głównie z myślą o niemowlętach i służą bardzo krótko – szczebelkowe łóżeczko z uroczym baldachimem szybko bywa zastępowane przez sofę albo łóżko piętrowe. Następną nasuwającą się refleksją jest racjonalna opinia, która każe nam głównie inwestować w sprzęty bądź akcesoria, które służą synowi co najmniej przez parę dobrych lat.

Naklejki do pokoju dziecięcego stają się uniwersalną dekoracją. Jeżeli zostaną odpowiednio wybrane, to służą małym domownikom przez niemalże całe dzieciństwo.

Sprawdź, czy spodoba Ci się proponowana oferta (http://wykladziny.wroclaw.pl/panele-winylowe-wroclaw/). Zapewniamy produkty dopasowane do osobistych potrzeb. Nie wahaj się i poznaj się, jak pracujemy.

Z kolei gdy rodzicom lub pradziadkom spodoba się barwny pokój wnuczki, to z czasem w domu pojawią się nowe naklejki. Dla przykładu bardzo użyteczne są miarki, które przeważnie nakleja się na szafę albo ścianę – .

Chyba każdy dojrzały człowiek, nawet jeśli nie jest matką lub ojcem, świetnie wie, że niemal każdy smyk boi się ciemności, a szczególnie ciemnego pokoju, w którym musi spać. Dlatego trafionym pomysłem jest kupienie lamp typu LED, które tak samo jak naklejki do pokoju dziecięcego, służą dziewczynką długie lata.

fototapeta do pokoju dziecka

Autor: Lensicle
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzice nie zapłacą dużych rachunków za energię elektryczną, a dzieci będą wprost zachwycone barwnymi lampkami (znacznie więcej znajdziesz na www), ponieważ projektanci zadbali o to, aby i starsi, i ci najmłodsi klienci mieli właściwie niczym nieograniczony wybór. Na wyjątkową uwagę kupujących zapewne zasługują modele z zamontowanymi projektorami – takie lampki uprzyjemnią długie jesienne wieczory dzieciom w każdym wieku.