Adidasy – do ćwiczeń, ale także do bycia trendy

Czasy, gdy adidasy kojarzone były wyłącznie ze sportowym, raczej atrakcyjnym obuwiem minęły raz na zawsze. Dzisiaj wiele adidasów nie tylko dobrze się prezentuje, lecz także posiada konkretne oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu są one odpowiednie zarówno do noszenia w codziennych stylizacjach, jak również do uprawiania sportu. Ten artykuł przedstawia krótki opis modeli obuwia sportowego, które w ostatnich miesiącach cieszą się ogromną popularnością.

1. Buty nike free 5.0. W przypadku butów tworzonego przez Nike, warto wiedzieć co konkretnie oznacza liczba umieszczona w nazwie Jest to oznaczenie stopnia amortyzacji wg. własnej skali tej firmy.

Czy posty opublikowane na tej witrynie by lola całkowicie Cię zadowoliły? Myślimy, że tak. Jednakże, jeżeli chcesz więcej, to wejdź tu.

Skala ta opiera się na następującym założeniu: liczba dziesięć na tej skali odpowiada stopniu amortyzacji, jaki ma tradycyjne obuwie przeznaczone do biegania. Liczba zero w tej skali

buty sportowe

Autor: martakat83
Źródło: http://www.flickr.com

oznacza amortyzację, jaką posiada goła stopa. Analogicznie, liczba pięć znajdująca się w nazwie oznacza, iż obuwie te posiada „połowiczną” amortyzację. Obuwie te będzie więc odpowiednie podczas biegania dla wszystkich tych, którzy chcieliby biegać w nieco bardziej naturalny sposób. Naturalny pod tym kątem, że chcieliby „poczuć” stopą fakt, że biegną; to, po jakim typie podłoża itp. Nie da się tego poczuć w standardowym obuwiu biegowym, posiadającym wyższą skalę amortyzacji Inną serią obuwia, powszechnie rozpoznawalną po swoim wyglądzie, są tak zwane air maxy. Słyną one z posiadania poduszki powietrznej, którą firma Nike wymyśliła ponad 40 lat temu! Poduszka powietrzna jest nie tylko widoczna w budowie obuwia, ale można ją również naprawdę poczuć nosząc obuwie z tej serii. Sama seria jest bardzo rozbudowana i obecnie zawiera w sobie wiele różnych modeli.

Wyliczyć tu należy m.in. cieszące się ogromną popularnością buty nike air max 1 , jak również nike air max command, wyróżniające się tym, że poduszka powietrzna nie jest wstawiona tylko pod piętą, ale na całej powierzchni podeszwy buta.

3. Buty adidas la trainer wyróżniają się oryginalnym i niezmiernie modnym wyglądem Wzorowany jest on na butach, jakie nosili uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Buty te, dzięki oryginalnemu wyglądowi, wiele osób nosi zarówno w codziennych stylizacjach – głównie osoby ceniące wygodę i komfort. Buty te mogą być również z powodzeniem nosić podczas treningów – dzięki 3 korkom na pięcie, dostosowują się one do najbardziej odpowiedniego w danym momencie poziomu amortyzacji.