Jak umiejętnie dobrać bieliznę

Chociaż świadomość w tym temacie się zmienia, mnóstwo kobiet w naszym kraju wciąż nosi nieodpowiednio dopasowaną bieliznę. Biustonosze z za dużym obwodem przesuwające się po plecach, za małe miski, wpijające się w ciało figi – to wciąż norma. A przecież nie trzeba wiele, aby nosić piękną i dopasowaną bieliznę.

Rozmiar ma znaczenie
Przede wszystkim dobierzmy odpowiedni rozmiar. Panie mają tendencję do nabywania staników ze zbyt dużym obwodem i o wiele za małymi miseczkami. Z tego powodu zwykle widzimy efekt zapięcia biustonosza wędrującego gdzieś między łopatki i biustu wylewającego się z misek. Nie wygląda to estetycznie. A przecież od dłuższego czasu można kupić biustonosze we wszystkich rozmiarach, od obwodu 60. Chociażby sklep Krisline ma je w ofercie.

Bez kłopotu możemy znaleźć również dokładne, zilustrowane opisy dopasowywania rozmiaru. Potrzebny jest tylko centymetr i bardzo łatwo możemy dopasować sobie odpowiedni stanik. Czasem może to przyprawić o lekki szok, gdy okazuje się, że kobieta, która była przekonana do tej pory, że jej rozmiar to 75B, ni z tego ni z owego kupuje biustonosz 60G i pasuje on doskonale. O wiele lepiej niż poprzednie. I nie są to wcale rozmiary z sufitu. Sprzedaje je także Wolbar.

Krisline - piżama

Źródło: Jagna.pl

Biustonosz to nie wszystko
Kolejna sprawa to figi. Tu dla odmiany pani przeginają w drugą stronę i zdarza się, że wybierają zbyt małe rozmiary. A przecież widok majtek odciśniętych pod spódnicą jest nieelegancki. Naturalnie, każda kobieta lubi się czuć szczuplejsza i zdecydowanie milej kupuje się bieliznę w rozmiarze M zamiast L, ale przecież nie o to chodzi. najistotniejszy jest komfort, dobre dobranie i doskonały wygląd. Niezwykle szeroki wybór fig ma w ofercie sklep Ewana.

Dla mężczyzn też coś dobrego
Nie możemy również zapomnieć o panach. Dawno już minęły czasy, kiedy mężczyźni mogli kupić tylko nędznej jakości slipy. Dziś bielizna dla mężczyzn to mnogość fasonów, odcieni i materiałów. Najpopularniejsze są proste bawełniane bokserki. Zależnie od preferencji mogą być luźne, lub przylegać do ciała. Klasyczne slipy wciąż są często kupowane, szczególnie, że szyte są w kilku fasonach.
Świetna bielizna to podstawa. Ładny i dobrze dopasowany biustonosz naprawdę potrafi poprawić samopoczucie i podnieść naszą samoocenę. Zatem nie czekajmy dłużej, sprawmy sobie nowy komplet bielizny.