Akcesoria do golenia dla mężczyzny

Nie wiesz, jaki jest najlepszy podarek dla pana? Sprawa jest bardzo prosta: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta rutynowa czynność będzie zapewniała mu wiele przyjemności. Opłaca się samodzielnie złożyć taki pakiet.

Jeżeli pragniesz podarować mu jakieś babskie balsamy do twarzy, zapomnij. Oto właściwe elementy, które każdy mężczyzna ma posiadać w swoim komplecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Mężczyzna nie używa golarek dla pań. Nawet jeśli twój mąż nigdy nie używał prawdziwego ostrza, bez wątpienia błyskawicznie się nauczy, jak tym się golić. To może stać się dla niego cudownym doświadczeniem, który cofnie go w przeszłość, do wieków, kiedy faceci golili się brzytwami.

W ten sposób zwykłe strzyżenie zarostu wyewoluuje w wspaniały rytuał, który da facetowi moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni daje poczucie siły, a także kontroli, gdyż goląc się powinno się być ostrożnym. Zwykłe golenie wyuczy go dokładności i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy facet, który pragnie poczuć więź ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój facet obawia się mieć w garści ostrze, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój mężczyzna nie powinien używać jednorazowych ostrz, które są kiepskie przy goleniu. Maszynka na żyletki umożliwia wywalenie stępiałych żyletek i włożenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do zestawu dla mężczyzny dorzuć jeszcze markową wodę kolońską oraz kremy męskie.

Kusi Cię, aby pozostawić szczerą opinię pod tym wpisem? Pamiętaj, że nawet krótki komentarz z serwisu (http://nihilnovistudio.com/) będzie przez nas przeczytany z przyjemnością.

Olewaj wszelkie aromaty, które pasują raczej do kobiety. Mężczyzna ma pachnieć siłą i zdecydowaniem, a zatem spraw mu mocny, wyrazisty zapach. Dodatkowo najlepiej nabądź jeszcze płyn po goleniu o podobnym aromacie, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Aby rany, które facet zrobił sobie w czasie golenia prędzej się goiły, zakup także ałun, związek chemiczny, który efektywnie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl