Wybierzmy zabawkę dla chłopców

pojemniki

Autor: PLAST TEAM
Źródło: PLAST TEAM
W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze pociechy zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a wraz z nimi rosną też marzenia dotyczące prezentów. Dziś przyjrzyjmy się popularnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaoferować im coś naprawdę ciekawego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.

Doskonłym pomysłem na prezent są na pewno klocki – nie tylko znane na całym świecie Lego, których kolejne serie są marketingową odpowiedzią przemysłu zabawkarskiego na kolejne produkcje filmowe. Po seriach Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, teraz mamy Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu zestawach pomyślmy o klockach dla małych konstruktorów. Poza Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki dostarczają nie tylko rozrywki, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są wytwarzane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla małych chłopców pouczającym towarzyszem zabawy mogą być dinozaury. Wielu młodych maniaków tych prehistorycznych gadów zbiera przez lata wszystko, co tylko się z nimi łączy, a przy tym ucząc się wielu ważnych wiadomości o tych wymarłych gadach.

Czy uważasz, że jest potrzeba dodatkowego sprawdzenia umieszczonych w tym wpisie informacji? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj witrynę (http://aksonaxis.pl/axon/neurorehabilitacja/).

Wpisując w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy listę sklepów oferujących najróżniejsze zabawki dla wielbicieli tych stworzeń – od puzzli, poprzez zestawy młodego uczonego, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych dzieci wymarzoną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz aut można rzecz jasna nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu prezenty nie są tanie, to mniej lub bardziej wierne repliki autentycznych aut i wykonane są z profesjonalnych materiałów. Niektóre modele przeznaczone są do samodzielnego złożenia, a ogólnie rzecz biorąc, to skomplikowane cudeńka, które mogą osiągnąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – jeździć po urozmaiconym terenie. Zapewnią wiele godzin świetnej zabawy, i to również dla większych chłopców.