Porady prawne dla firm. Ciekawe wiadomości

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Proponujemy porady prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami.

Oferujemy doradztwo prawne wysokiej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także międzynarodowymi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, różnego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Kodeksy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z obszaru Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współdziała z nami także adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii profesjonalnej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy ororaz (powołaj się na nas)TAG=absolwenci] studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje budowali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeśli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe informacje o tym jak działa kancelaria (Przekonaj się jakie usługi ma w ofercie żarnowski kancelaria) radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, jak również dane kontaktowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym .