Serwis dla miłośników piłki nożnej

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
(więcej na http://www.sportsevents.pl/futbol/wyjazdy-na-mecze-fc-barcelona/) nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego właśnie powstał To genialne złączenie bloga z serwisem sportowym. Ciągłe opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Reprezentacja Polski, Ekstraklasa, ligi zagraniczne. Ciekawie przygotowane informacje, porady ekspertów, skróty w formie filmików z najlepszymi odcinkami spotkań. Gole Ekstraklasy, bramki z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, również filmiki ze świetnymi i zabawnymi golami.

W portalu jest także miejsce na historię futbolu także historię futbolu w naszym kraju. Amatorzy ciekawostek znajdą informacje o odmianach piłki nożnej, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie i życiorysy najlepszych graczy świata.

Blog przedstawia wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Internauci znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. FootballBlog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie kopanie w gałę i słownik piłkarski. Z niepohamowaną przyjemnością pokazujemy najładniejsze oraz najseksowniejsze WAGs, czyli żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie związany z piłką nożną.

W cyklach bloga można spotkać między innymi „Opowieści Króla Kibiców”, czyli nie powtarzalnego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Serwis stara się toczyć bój o lepszą piłkę nożną – dlatego twórcy uruchomili kilka akcji, na przykład „Dobra strona kibola” czy „Kamery na boiska!”. Każdy polski klub znajdujący się w Ekstraklasie ma swoją podstronę z informacjami i ciekawostkami.

FootballBlog to też swoboda myśli i komentarzy. Każdy miłośnik sportu może tutaj dodać własny tekst lub skomentować artykuł innego użytkownika. Można również wziąć udział w którejś z licznych sond oraz ankiet, jakich nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują naturalnie reprezentacji Polski, choć nie kryją sympatii do wszystkich drużyn i reprezentacji.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce nożnej. Autorzy piętnuje wszelkie przejawy nieodpowiedniego zachowania na stadionach oraz boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”